Něco na zub
Párek v rohlíku patří mezi oblíbenou svačinu zejména u dětí. Pro ně tak můžete doma připravit tyto trubičky z listového těsta, ve kterých je zabalen párek. Jistě se taková svačinka hodí i na výlet nebo posezení s přáteli.
Postup přípravy
Zveřejněno 28. 11. 2009
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Něco na zub
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/yo7R
Moje poznámka
Něco na zub
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/yo7R
Nejnovější recepty
Dietní cuketová polévka
Přidáno před 1 hodinou
Naložený gothaj se zeleninou
Přidáno před 1 hodinou
Rychlé kakaové košíčky s ovocem
Přidáno před 1 hodinou
Jednoduchý a rychlý losos s bylinkovým máslem
Přidáno před 1 hodinou
Hermelín s třešňovým přelivem
Přidáno před 2 hodinami
Těstoviny s masem ve smetanové sýrové omáčce
Přidáno před 18 hodinami
Články s tímto receptem
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Hrníčková bublanina
teufel před 12 minutami
Vepřové plátky na kmíně s rýží
Eevey před 30 minutami
Punčové řezy jako z cukrárny
jahodp před 1 hodinou
Bublanina s jogurtem
Petik05 před 9 hodinami
Těstovinový salát s tuňákem I
Limek před 14 hodinami
Bublanina - nadýchaná - s jakýmkoli ovocem
michaelka.to před 15 hodinami
Žampionový krém
zdenek.otrusina před 16 hodinami
Míši opilý perník
Jan Nemec před 16 hodinami
Dvojitý guláš z hovězích líček a vepřové plece
Jan Nemec před 17 hodinami
Halušky se zelím a uzeným masem
Panova před 20 hodinami
Tématické fráze:
něco na zub,
něco dobrého na zub,
něco dobrého na zub recept,
neco dobreho na zub recepty,
neco rychleho na zub,
něco dobrého k jídlu,
něco na zub recepty,
něco rychlého k jídlu,
něco na zub dobrého,
něco dobré na zub recept,
něco dobrého a rychlého,
ňěco dobrého,
něco slaného na zub,
něco k pivu recept,
něco,
něco na zub recept,
recept na neco dobreho,
něco na zub k pivu,
něco slaného,
něco slaného a rychlého
Suroviny:
těsto listové,
párky,
vejce,
kmín celý,
semínka sezamová
Komentáře (56)
je to jednoduché, rychlé a chutné
Mé 3-leté dítko zblajzne párek bez chleba či rohlíku a nedonutím ho, aby si k tomu vzal aspoň kousek pečiva
s dovolením přidávám foto
Děkuji.
P.S. Aspoň virtuálně vám posílám svoji omáčku speciál a připíjím na vaše zdravíčko i všech ostatních. Škoda, že tu není na to správný smajlík
Tento prípad to nie je, aby nedošlo k nedorozumeniu - yanull!
Ale už by sme tu nemali rozoberať niečo ďalej mimo recept.
Keby tam bolo napísané, že to má od babky Faragulky, bol by si radšej?
Myslím, že každý sa tu trochu "zabehá", buď zhovievajší...
Keď tu bola súťaž, vtedy sme ťa tu potrebovali ako soľ...bol by si si užil...
(Nepovedz, že ty nepoznáš párky v župane...)