Škvarková pomazánka II.

Postup přípravy receptu

 1. Na trošce sádla orestujeme nadrobno nakrájenou cibulku, smícháme se škvarky, dochutíme solí.

Komentáře k receptu Škvarková pomazánka II.

 • Marketa Marketa(neregistrovaná)

  Já jí také melu, v ingrediencí mám i povařené vejce na tvrdo, a kyselé okurky s hořčicí, nesmí chybět cibule, tenhle víkend ji budu dělat:yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  No, já na pomazánku škvarky melu a přidám cibuli a česnek, ale možná by to nebylo marné smíchat s pomazánkovým máslem. Jenže, vidím, že jsou tady už 3 pomazánky ze škvarků, tak nic. Nicméně, Jendo, i tak jsi udělal, co se dalo a vypadá to jedle.;-)

  Odpovědět

 • Jenda1 Jenda1

  Z takových ingrediencí se těžko dělají zázraky:-O, i přesto jsem se pokusil o nemožné;-). Přidal jsem nasekaný česnek a mletý pepř.

  Odpovědět

Tématické fráze: skvarkova pomazanka jednoduchá škvarková pomazánka recept na škvarkovou pomazánku mleté škvarky škvarková pomazánka recept škvarková pomazánka se sádlem přesolená pomazánka pomazánka škvarková pomazánka z mletých ze škvarků pomazánka z mletých škvarků škvarková pomazánka s pomazánkovým máslem škvarková pomazánka s cibulí škvarková pomaznka presolena pomazanka ze skvarku škvarková pomazánka s masem recept škvarková pomazánka mleté škvarky - pomazánka škvarková pomazánka top recepty co s přesolenou pomazankou škvarková pomazánka z pohanky