Štikozubec s mrkví a bazalkou (Rychlý oběd do práce)

Ryby Doba přípravy: 15-20 minut 9 názorů

Ryby Doba přípravy: 15-20 minut 9 názorů

Suroviny 1 porce

1 Filet Štikozubce Chilského (Je to lepší než Pangas, ale použít de asi jakákoliv ryba)
Jarní cibulka
Baby karotka
Čerstvá bazalka
Máslo
Citron
Sůl

Postup přípravy receptu

  1. Pod pokličkou necháme dusit mrkev a zatím se vrhneme na krájení cibulky a sekání bazalky. Cibulku hodíme na olivovém oleji na pánvičku, když začne být sklovitá, tak na ní položíme plátek osolené ryby.

  2. Zakápneme citronovou šťávou, posypeme nasekanou bazalkou a necháme z obou stran zatáhnout (na filet můžeme klidně lehce přitlačit rukou).

  3. Potom k rybě přidáme podušenou karotku i s máslem a přiklopíme pokličkou. Necháme všechno společně chviličku podusit. Podáváme s bramborem.

Poznámka od kuchařky

Tento recept vznikl díky tomu co dům dal, datum je vysoký a za chvíli musim do práce... no a hlady tam přece neumřu!! Doufám že Vám bude chutnat.

Komentáře k receptu Štikozubec s mrkví a bazalkou (Rychlý oběd do práce)

Tématické fráze: štikozubec čilský štikozubec chilský foto recept na štikozubce zdravý oběd filety ze štikozubce chilského rychlý oběd recepty recepty na štikozubce zdravý oběd recepty filety z štikozubce chilského ryba s mrkví rychlý zdravý oběd recept rychly a zdravy obed stitozubec chilsky štikozubec na másle rychlý zdravý oběd štikozubec filety rychlý oběd ryba stikozubec chilsky zdraví wikipedie chilské recepty