Moučníkovo-čokoládová vychytávka - poleva

Danca Kuchařka: Danca

Doba přípravy: chvilička Moučníky , Krémy, polevy, náplně 6 názorů

Suroviny

Jakýkoliv upečený moučník, který chceme potřít čokoládovou polevou:
tabulka čokolády na vaření
popřípadě kokos
oříšky atd.
Recept si zatím oblíbilo 15 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Tabulku čokolády na vaření jsem do půlky rozbalila, držela jsem ji za tu zabalenou část a ještě horký moučník, právě vytažený z trouby jsem začala potírat. Z počátku to vypadalo, že to nepůjde, ale po chviličce začala čokoláda horkem tát a já jsem s ní rovnoměrně potřela celý perník.

  2. Pak stačilo posypat kokosem a dát vychladit. Tento postup má spoustu výhod: nezašpiníte nádobí, poleva je rovnoměrně rozetřená a ve finále ještě ušetříte, protože jí nespotřebujete tolik.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdíleli již 4 kuchaři a kuchařky

Ohodnoťte recept: Moučníkovo-čokoládová vychytávka - poleva

Tématické fráze: čokoládová poleva na perník čokoládová poleva na perníčky poleva na pernik čokoladova čokoládová poleva na palačinky čokoládové poléva na perník poleva z tabulkove čokolády čokoládová poleva na perník z čokolády coko poleva na perník poleva čokoládová na perník cokoladova poleva z tabulkove cokolady čokolada poleva na perník poleva na perník z čokolády vychytávka recept potirat horky pernik kdy dat polevu na moucnik čokoládová poleva recept čokoládová poleva z čokolády cokoladova poleva na perniky poleva na perník s hruškami poleva na pernik čokoladova