Moučníkovo-čokoládová vychytávka - poleva

Suroviny

Jakýkoliv upečený moučník, který chceme potřít čokoládovou polevou:
tabulka čokolády na vaření
popřípadě kokos
oříšky atd.

Postup přípravy receptu

  1. Tabulku čokolády na vaření jsem do půlky rozbalila, držela jsem ji za tu zabalenou část a ještě horký moučník, právě vytažený z trouby jsem začala potírat. Z počátku to vypadalo, že to nepůjde, ale po chviličce začala čokoláda horkem tát a já jsem s ní rovnoměrně potřela celý perník.

  2. Pak stačilo posypat kokosem a dát vychladit. Tento postup má spoustu výhod: nezašpiníte nádobí, poleva je rovnoměrně rozetřená a ve finále ještě ušetříte, protože jí nespotřebujete tolik.

Komentáře k receptu Moučníkovo-čokoládová vychytávka - poleva

Tématické fráze: čokoládová poleva na perník čokoládová poleva na perníčky poleva na pernik čokoladova čokoládová poleva na palačinky čokoládové poléva na perník poleva z tabulkove čokolády čokoládová poleva na perník z čokolády coko poleva na perník poleva čokoládová na perník cokoladova poleva z tabulkove cokolady čokolada poleva na perník poleva na perník z čokolády vychytávka recept potirat horky pernik kdy dat polevu na moucnik čokoládová poleva recept čokoládová poleva z čokolády cokoladova poleva na perniky poleva na perník s hruškami poleva na pernik čokoladova