Bramborový salát s oříšky a koprem

Suroviny

600 g brambor
1 větší hrst kopru-nejlépe čerstvého, nebo mraženého
5 stroužků česneku
3 lžíce posekaných vlašských ořechů
150 ml tatarské omáčky-nebo 1/2 na 1/2 s Majolkou®
1 malá hrstička pažitky, nebo petrželky
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Brambory si uvaříme ve slupce a necháme do druhého dne vychladnout, pak je připravíme jako na každý jiný bramborový salát, osolíme je a promícháme.

  2. Pak přidáme kopr, propasírovaný česnek, posekané ořechy a pažitku, všechno znova promíchat i s tatarskou omáčkou a můžeme dosolit.

Poznámka od kuchařky

Recept jsem si opsala v Zemědělském týdeníku, kde byl publikován a hodně chválen, tak mě hned napadlo ho vyzkoušet dnes k pečenému kuřeti a přestala jsem se divit, že ho tam tak lidé chválili, je opravdu výborný!

Komentáře k receptu Bramborový salát s oříšky a koprem

Tématické fráze: bramborový salát s koprem bramborový salát saláty s oříšky bramborový salát s koprem, česnekem a ořechy bramborový salát s koprem a ořechy recepty s koprem bramborový salát s ořechy do bramborovho salatu orisek bramborový salát s koprem česnekem a vlašské ořechy lehký bramborový salát s orisky bramborový salát s koprem Majolkou® brambory s koprem a Majolkou® branborový salát s koprem a ořechy recepty bramborový salát s koprem recepty sunka s brambrovy norský bramborový salát s koprem brmborový salát s koprem bramborový salát koprem brambrovy salat s koprem recept na bramborový salát s koprem