Zapečené těstoviny s hovězím masem a sýrem

Suroviny

250 g mletého hovězího masa
2 střední červené cibule
3 stroužky česneku
2 lžíce oleje
2 hrsti těstovin - já jsem použila široké kolínka
1 smetana na vaření
2 dl mléka
2 hrsti strouhaného čedaru
sůl
pepř
1/2 lžičky sladké červené papriky
1/2 lžičky mletého curry

Postup přípravy receptu

  1. Na hlubokou pánev - musí být taková, kterou můžeme dát i do trouby - dáme olej.

  2. Na oleji osmahneme nadrobno nakrájenou cibuli a česnek. Poté přidáme mleté hovězí maso a vše pěkně opečeme. Směs okořeníme - přidáme sůl, pepř, červenou papriku a mleté curry.

  3. Jakmile je maso krásně opečené, nalijeme do pánve smetanu a mléko a přidáme těstoviny. Vše zamícháme, přikryjeme pokličkou a na mírném plameni necháme probublávat, až jsou těstoviny uvařené.

  4. Nakonec do všeho vmícháme strouhaný čedar a dáme pánev bez poklice do trouby asi na 10 minut. Tak aby byl povrch krásně zlatý a křupavý.

Komentáře k receptu Zapečené těstoviny s hovězím masem a sýrem

Tématické fráze: těstoviny s hovězím masem zapecene těstoviny s hovězím zapečené brambory s hovězím masem těstoviny s hovězím zapečené těstoviny s masem zapečené těstoviny zapekane testoviny z hovezim masem hovezi maso recepty zapečetěné těstoviny zapecene těstoviny s krutim masem top recepty zapečené hovězí těstoviny zapečené testoviny s mletým masem zapečetěné těstoviny s kurecim a sýrem zapečetěné těstoviny se smetanou zapecene hovezi maso těstoviny s vařeným hovězím zapecene testoviny s hovězího masa zapečetěné brambory s mletý masem zapečené těstoviny s vařeným masem zapečetěné těstoviny s hovězím masem