Šunková pěna s cibulí

Pomazánky Doba přípravy: 10 minut 3 názory

Pomazánky Doba přípravy: 10 minut 3 názory

Suroviny

30 dkg dušené vepřové šunky
1 vanička tvarohu
1/2 cibule
rama nebo změklé máslo - velká lžíce
sůl

Postup přípravy receptu

 1. V sekáčku nebo mlýnku na maso rozemeleme šunku a cibuli.

 2. Vyšleháme tvaroh s máslem nebo ramou, přidáme šunku a cibuli, vyšleháme a osolíme.

Poznámka od kuchařky

Je to primitivní pomazánka, ale velmi dobrá. Omlouvám se za fotku, nestihla jsem nějaké gastro fotky :D

Komentáře k receptu Šunková pěna s cibulí

 • Lenunka Lenunka (moderátorka)

  La Furi Roja: šunka se rozsekala na jemno, i cibulka, mám na to "kutřík", ale měla jsem představu pěny a to mi prostě nešlo :-D, nicméně, jak už jsem psala, jako pomazánka je to dobré:-)

  Odpovědět

 • Lenunka: ono je to spíš taková pomazánka, já šunku sekám v el. Sekáčku a je úplně na kaši. Každopádně je to jemná pomazánka která je moc dobrá :))

  Odpovědět

 • Lenunka Lenunka (moderátorka)

  Dobrý večer, recept jsem vyzkoušela,ale bohužel se mi z toho nepovedlo vyšlehat pěnu, ten tvaroh se šunkou vytvořil chuťově velmi dobrou pomazánku, ale našlehat se mi to prostě nepovedlo, a to jsem to v zoufalství nakonec dala i na hodinu do mrazáku a opět šlehala, a nic, bylo to moc řídké. Možná jsem jen nemehlo, i tak si dovoluji přidat fotku svého "výrobku":-)
  Místo cibule jsem použila jarní cibulky, ale myslím, že na hustotu to nemohlo mít vliv.

  Odpovědět

Tématické fráze: z veprove sunky pena salámová pěna šunková pěna z tvarohu šunkova pěna tvarohová pěna na slano recept na šunkovou pěnu šunková pěna recept pomazánka šunková pěna šunková pěnaz tvarohu recepty z dušené šunky šunková pěna s cibulkou recept šunkovou pěnu s tvarohem šunková pěna s s tvarohem recepty šunková pěna s tvarohem domácí šunková pěna pomazanka ze sunkove pěny šunková pěna z avokáda cibulka do pěny šunková pomazanka s cibulkou tvarohovo syrova pena