Kuřecí nudličky na žampionech

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 min 3 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 min 3 názory

Suroviny 4 porce

2 kuřecí prsa
200 g žampionů
1 cibule
1 kostka masoxu
2 lžičky solamylu
sůl
pepř
koření na kuře
olej

Postup přípravy receptu

  1. Maso si nakrájíme na nudličky a naložíme do koření spolu s dvěmi lžícemi oleje.

  2. Nasekáme si cibulku a dáme restovat na trošce oleje. Žampiony pokrájíme na plátky a přihodíme k cibulce, restujeme, zatímco v jiné, hlubší pánvi, nejlépe s příklopem si uděláme maso.

  3. Když žampiony začnou chytat barvu, lehce osolíme, promícháme a přihodíme k masu. Zalijeme horkou vodou tak, aby celá směs byla ponořena a přidáme kostku masoxu.

  4. Přiklopíme a necháme probublávat asi 10 minut, nakonec si v trošce vody rozmícháme solamyl, přilijeme a necháme provařit.

Komentáře k receptu Kuřecí nudličky na žampionech

Tématické fráze: kuřecí nudličky na žampionech kuřecí na zampionech kuřecí nudličky se žampiony kuřeci na nudličky na žampionech kuřecí nudličky kuřecí nudličky s žampiony kuřecí nudličky na kari se žampiony kuřecí maso na žampionech kuřecí se žampiony kuřecí nudličky na kari s žampiony kureci nudlicky na zapionech kuřecí nudličky zampiony kuřecí nudličky se žampiony a rýži kuřeci nudličky na na žampionech kuřecí maso se žampiony nudlicky na zampionech kureci nudlicky ze zampiony kuřecí nudličkyna žampionech kuřecí na na žampionech nudličky se žampióny