Kuřecí nudličky na žampionech

La Furi Roja Kuchařka: La Furi Roja

Doba přípravy: 30 min 4 porce Drůbeží maso 3 názory

Suroviny

2 kuřecí prsa
200 g žampionů
1 cibule
1 kostka masoxu
2 lžičky solamylu
sůl
pepř
koření na kuře
olej
Recept si zatím oblíbili 2 kuchaři

Postup přípravy receptu

  1. Maso si nakrájíme na nudličky a naložíme do koření spolu s dvěmi lžícemi oleje.

  2. Nasekáme si cibulku a dáme restovat na trošce oleje. Žampiony pokrájíme na plátky a přihodíme k cibulce, restujeme, zatímco v jiné, hlubší pánvi, nejlépe s příklopem si uděláme maso.

  3. Když žampiony začnou chytat barvu, lehce osolíme, promícháme a přihodíme k masu. Zalijeme horkou vodou tak, aby celá směs byla ponořena a přidáme kostku masoxu.

  4. Přiklopíme a necháme probublávat asi 10 minut, nakonec si v trošce vody rozmícháme solamyl, přilijeme a necháme provařit.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 2 264 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Kuřecí nudličky na žampionech

Tématické fráze: kuřecí nudličky na žampionech kuřecí na zampionech kuřecí nudličky se žampiony kuřecí nudličky kuřecí nudličky na kari se žampiony kuřecí nudličky s žampiony kuřecí nudličky na kari s žampiony kureci nudlicky na zapionech kuřecí maso na žampionech kuřecí nudličky zampiony kuřecí nudličky se žampiony a rýži kuřecí maso se žampiony nudlicky na zampionech kuřecí nudličkyna žampionech kureci nudlicky ze zampiony kureci nudlicky na zampionech s ryzi kureci nudle na zampionech kuřecí nudličky na zelenine žampionech kuřecí nudličky na žampionech a smetanou kuřecí nudličky na žampionech recepty

Zapomněl/a jsem heslo

Právě probíhá vánoční soutěž! Přidávejte fotky k receptům a vyhrajte vybavení do kuchyně. Zúčastnit se

Zavřít