Zapečené brambory se zakysanou smetanou

Suroviny

6 brambor
1 zakysaná smetana
mletá paprika
čerstvá paprika
slanina
plátkový sýr
kmín
sůl
olej

Postup přípravy receptu

 1. Uvařené brambory nakrájené na hrubší plátky poklademe na pekáč, který je celý vymazaný olejem.

 2. Lehce osolíme, přidáme kmín a poklademe plátky slaniny a sýra.

 3. V hrnku si smícháme smetanu s trochou mleté papriky a kmínem a směsí polijeme brambory a můžeme přidat obyčejnou papriku a kečup.

 4. Pečeme při 190°C asi 30 minut.

Komentáře k receptu Zapečené brambory se zakysanou smetanou

 • hankavi hankavi

  Díky za výborný typ na rychlou a dobrou večeři!
  Hanka

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  No, myslím, že naše krásné stránky budou za nějakou dobu zacpané bramborami na 500 způsobů. Já mám brambory ráda, ale už tady opravdu není snad nic, co bych ještě neznala. Holky, vzpamatujte se! Pak odejdete s pocitem, že máte pánev, nebo, co já vím, nikdy víc se neobjevíte a jiné weby nám budou říkat, že jsme uzavřená společnost:-//:-//:-//:-//. Nejsme, to vy ji z nás děláte:-!:-!:-!:-!:-!

  Odpovědět

 • Jana Pá Jana Pá

  :-O já nevím, není lepší syrové brambory a proložit něčím jiným, jak je zde už několikrát uvedeno:-O;-) dextro, zkus se podívat i na další zapečené brambory;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: brambory se zakysanou smetanou zapečené brambory se smetanou zapečený květák se smetanou zapekane brambory se zakysanou smetanou pečené brambory se smetanou zapékané brambory se smetanou pečené brambory v troubě se smetanou brambory zakysaná smetana brambory v alobalu se zakysanou smetanou brambory s kysanou smetanou zapečený květák s bramborem a smetanou zapečený květák s brambory a smetanou zapečený brambory se smetanou brambory a zakysaná smetana zapekané brambory s zakysanou smetanou brambory zapečené se smetanou kotlety se zakysanou smetanou brambory ze zakysanou smetanou zapékané kotlety se zakysanou smetanou zakysaná smetana brambory