Roládky s nivou a paprikášem

Vepřové maso Doba přípravy: 45 min. 10 názorů

Vepřové maso Doba přípravy: 45 min. 10 názorů

Suroviny 4 porce

4 plátky vepřového masa
16 plátků Paprikáše
25 dkg Nivy
lžíce plnotučné hořčice
sůl
pepř
cibule
houbové koření
sladká smetana

Postup přípravy receptu

  1. Plátky masa naklepeme, osolíme, opepříme, pomažeme plnotučnou hořčicí a poklademe na něj plátky tvrdého salámu a kousek nivy vcelku. Zabalíme do závitku, ovážeme provázkem a na orestované cibulce opečeme ze všech stran.

  2. Asi po 10 minutách zalijeme vodou a dusíme dalších 30 minut.

  3. Potom maso vyjmeme a do omáčky přidáme nastrouhanou nivu a přilijeme pár lžic smetany. Přidáme 2 malé lžičky hladké mouky, a mlékem doředíme do požadované hustoty. Pokud máme rádi, dochutíme mletým houbovým kořením. Vložíme zpět maso a provaříme asi 10 minut. Vhodná příloha je rýže.

Poznámka od kuchařky

před 14 dny jsem toto baštila u kamarádky. Bylo to tak famózní, že jsem si hned vzala recept, který určitě nezapadne

Komentáře k receptu Roládky s nivou a paprikášem

Tématické fráze: veprove maso omacky veprova rolada s nivou maso plněné nivou roláda s nivou vepřové maso na omáčku niva roláda recept veprove roladky maso s nivou kureci s paprikasem a s nivou veprove rolady s nivou houbové roládky kuřecí závitky s paprikášem kuřecí roláda s paprikášem omacky s nivou - recepty omáčky z vepřového masa kuřecí roládky plněné nivou s omáčkou koření plátky paprikáše masová roláda z nivou plněná vepřová kotleta paprikašem vepřové roládky s nivou kureci zavitky s nivou