Rychlá domácí čína

karwie@seznam.cz Kuchař: karwie@seznam…

Doba přípravy: 30-45 minut 4 porce Mikrovlnná trouba 0 názorů

Suroviny

1-2 středně velké cibule
houby (já miluji stročky)
kousky vepřového masa
koření na čínu
zmražená zelenina na čínu
Recept si neoblíbil žádný kuchař

Postup přípravy receptu

  1. Večer jsem si předdusil cibuli v mikrovlnce (2 minuty), stročky taky 2 minuty, nechal zchládnout a smíchal s masem a kořenící směsí a nechal v chladu ve varném skle do druhého dne odležet.

  2. Druhý den jsem to vyndal, nechal zaklimatizovat a po chvilce zakryl pokličkou a dal do mikrovlnky při PH-1 (100% výkon vln) 12 minut dusit.

  3. Mezitím jsem si dla vařit rýži.

  4. Po zaznění zvukového signálu jsem nádobu vyndal, promíchal maso a navrch dal zeleninu, zakryl, snížil výkon na 90% a dal zase na 12 minut.

  5. Pak jsem to vyndal, na sporáku zahustil Solamylem rozmíchaným ve vodě a po chvíli podával.

  6. Nádobu doporučuji spíš větší a s pokličkou, protože při dušení pára nadzvedávala pokličku a voda mi "zabublala" mikrovlnku zevnitř. Při včasném očistění nezůstanou žádné stopy.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Rychlá domácí čína

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: domácí čína rychlá čína domaci cina recept recept na domácí čínu rychlá čína recept čína do trouby čína v troubě čína z trouby recept na rychlou cinu čína z hokaido čína ze zmražené zeleniny recept domácí čína čína domácí recepty rychlá čina recept rychla cina rychly recept na cinu cina recept stroček recepty recepty na domaci cinu rychla cina recepty