Kuřecí plátek s broskví dle Chráněného bydlení

Drůbeží maso Doba přípravy: 1 hodina 5 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 1 hodina 5 názorů

Suroviny 12 porcí

12 kuřecích řízků
4 kg hranolků
1 kg cibule
400 ml tatarské omáčky
1 litr mléka
1,5 litru oleje
2 plechovky broskví
0,5 kg eidamu vcelku
sladká paprika
pepř
worchester
sojová omáčka
sůl

Postup přípravy receptu

 1. MARINÁDA: Smíchali jsme sojovou omáčku, worchester, tatarskou omáčku, papriku, pepř, sůl, mléko a pořádně to rozmixovali tyčovým mixerem.

 2. Poté jsme s jedním klientem naklepali řízky, které jsme namočili v marinádě, zatímco další klient nakrájel nadrobno cibuli. Pak jsme řízky osmažili na oleji a naskládali na nakrájenou cibuli do pekáče.

 3. Přelili jsme řízky šťávou z broskví, zbylou marinádou a asi 30 minut zapékali. V polovině pečení jsme do pekáče dali napůl pokrájené broskve a posypali to strouhaným sýrem.

Poznámka od kuchařky

Nevěděli jsme, co dnes vařit tak jsme se inspirovali recepty Jany Remkové a Bibinky. Bylo to super,nestihla jsem ani vyfotit.

Příští týden jsou na řadě pepřové řízky od Merylas.

Komentáře k receptu Kuřecí plátek s broskví dle Chráněného bydlení

 • Elizo moc díky za foto

  Odpovědět

 • Bibinka: Díky Bibi.Sami vaří 3x týdne,zatím jen lehčí věci,časem budeme "přitvrzovat":-D;-).Většina lidí chce do samostatných bytů,tak s nimi cvičíme "běžné denní úkony".;-)

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  PatkovaKaterina:Kačko, tak to věřím, že si klienti pochutnali:-p Vy si vaříte sami:-? Dávám 2.bod:yes:

  Odpovědět

 • Jana Remkova:někteří klienti mají o vaření velký zájem,chtějí se toho naučit co nejvíc a tak zkoušíme různé variace receptů.:-8
  Jen je někdy dost sranda jim zabránit v tom,aby při tom zkoušení nezlikvidovali zásoby na týden.:-D:-D;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  :-D:-D:-D super název a je škoda, že jsi nestihla vyfotit;-) Ten mix na marinádu je zajímavý!:-* A bezva, že se zapojil i klient!:-D:-)):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: kuřecí plátek s broskví kuřecí plátky plátek s broskvi kuřecí plátek s broskví doba peceni kuřecí plátky s broskví kuřecí s broskví kuřecí plátek kureci plátek recept kuřecí na broskví pečené krůtí stehenní plátky s broskvemi kuřecí plátek s broskví omáčka kuřecí na platky recept na kuřecí plátek s s broskví zapečené kuřecí řízky s broskví videorecept krůtí plátek s broskví kuřecí plátek s broskví a sýrem recept na kureci s broskví kureci platek z broskví kuřecí řízek s broskví a sýrem recept kuřecí plátek s broskví