Bi-fi zeleninové

Suroviny

1/2 acidofilní mléko
1/2 červené řepy
stejné množství celeru
1 kus řapíkatého celeru
možno dochutit bylinkovou solí

Postup přípravy receptu

 1. Mléko vlít do mixéru, přidat zeleninu pokrájenou na kousky a rozmixovat.

Poznámka od kuchařky

Od malička mám problémy do sebe dostat jak ovoce tak i zeleninu, natož syrovou...ale tento způsob je velice chutný. Zkoušela jsem klasické koktejly s vodou ale to bylo stejné jako když jsem si ovoce/zeleninu nastrouhala...brr. Tak jsem moc ráda, že jsem na své tělo vyzrála! Doporučuji všem, kteří mají stejný problém jako já!

Komentáře k receptu Bi-fi zeleninové

 • IvanaLK IvanaLK

  Bez toho mléka je to mnohem lepší a zdravější :-) Zkuste i s mrkví, jablky, pomerančem..atd. Na zelenině a ovoci není nic špatného :-) Pro tělo nejdůležitější potrava.. :-)

  Odpovědět

 • nofrona nofrona

 • rozmarynaH rozmarynaH

  Úžasný nápad:-O. Už jsem si uložila:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: zeleninove koktejly zeleninové a ovocné koktejly recepty bi-fi koktejl bi fi nápoje bi-fi na nápoje ovocný a zeleninový koktejl zeleninové a ovocné koktejly recepty v mixeru zeleninove koktejly recepty recepty na zeleninové potravy bi fi koktejly bi-fi nápoje bi - fi koktejly ovocné a zeleninové koktejly ovocná a zeleninové koktejly recepty recepty z ovoce a zeleniny rozmixovaný zeleninovy koktejl recept recept zelenina ovoce mléko zeleninovy koktejly.cz zeleninové a koktejly ovocný a zeleninovy koktejly