Smažené rybí filé se špenátem a bramborami

ludmilaikov Kuchařka: ludmilaikov

Doba přípravy: 1/2h 4-6 porcí Ryby 24 názorů

Suroviny

4-6 ks rybí filé
mouka
vejce
strouhanka na trojobal
1 kostka mraženého špenátu
česnek
pepř
jíška
Příloha:
brambory vařené
Recept si zatím oblíbili 2 kuchaři

Postup přípravy receptu

  1. Rybí filé obalíme v trojobalu, vysmažíme. Na 400-500 g mrazeného špenátu použijeme 1 litr mléka, zásmažku, česnek, pepř. Povaříme minimálně 2 minuty. Příloha vařené brambory s trochou kmínu.

Poznámka

Když jsem před asi 35 lety viděla tuto kombinaci v rodině mého přítele poprvé, myslela jsem si, že se asi někdo zbláznil. Navíc jsem špenát považovala za školou povinný grc. Zato, že jsem pro mne tuto divokou kombinaci vůbec ochutnala mohl můj přítel, který dokázal na posezení "sežrat" 5 ks filé+špenát z litru mléka +kopec brambor. Kombinace je to vynikající. Jen je třeba dobře dochutit špenát. Vyzkoušejte, budete překvapeni.

Pokud se vám nechce trojobalovat, vysmažte rybu v těstíčku (mouka, sůl. na 2 vejce 2 stroužky česneku).

Dobrou chuť.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Smažené rybí filé se špenátem a bramborami

Předchozí 1 2

Tématické fráze: smažené rybí filé smažené rybí filé recepty smazene rybi file recept obalované mražené file rybí filé obalované recepty rybí file smažene smazene rybi file mrazene rybí filé obalované recept obalovane rybi file obalované rybí filé recepty jak smazit rybi file mražené rybí filé recept obalované filé polévka z rybího filé bez zahuštění mražené rybí filé recepty rybí file obalované smažení rybího filé jak připravit rybí filé mražené rybí řízek řízky z rybího file

Zapomněl/a jsem heslo