Rychlá dietní polévka s ovesnými vločkami

Dietní recepty Ostatní Doba přípravy: 25 minut 3 názory

Dietní recepty Ostatní Doba přípravy: 25 minut 3 názory

Suroviny 4 porce

2-3 větší mrkve
3 brambory
3 lžíce ovesných vloček
sůl
sušenou zeleninu bez glutamátu

Postup přípravy receptu

 1. Mrkve a brambory očistíme a nakrájíme nebo nastrouháme na tenká kolečka, dáme vařit do cca 1,5l vody se sušenou zeleninou.

 2. Osolíme a po 10 minutách přisypeme ovesné vločky. Vaříme na mírném ohni ještě zhruba 10 minut. Pokud máme mrkev a brambory na hrubší kousky, musíme vařit déle.

Komentáře k receptu Rychlá dietní polévka s ovesnými vločkami

 • Bibinka Bibinka

  mamina Ludmila:Ludmilko, vítám tě v naší Topkové rodině jako další členku a přeji ti, ab jsi tu byla spokojená a líbilo se ti tu;-):-K
  Polévka nemusí být ani dietní, podobnou vaím a zásadně používám čerstvou, nebo mraženou zeleninu. Dávám ti 1.boda:yes:, polévky my rádi;-)

  Odpovědět

 • spagetka: Jako sušená zelenina je myšleno - polévková - něco jako vegeta, ale bez glutamátu. Na našem trhu je velký výběr zdravých sušených zeleninových produktů. Přirozeně polévku dochutí a je doma vždy po ruce.

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Osobně bych dala čerstvou zeleninu, teď je jí plno ;-);-)

  Odpovědět

Tématické fráze: dietni vločková polévka šlemová polévka recept šlemová polévka vločková polévka dietní dietní polévka z ovesných vloček polévka z ovesných vloček dietni vlockova polévka recept vločková dietní polévka rychla dietní polevka šlemová vločková polévka recept polévka z ovesných vloček dietní polévka z vloček polévka z ovesnych vloček dietní dietní polévka s ovesných vloček dietni polévka dietní polévky recepty zeleninová polévka s ovesnými vločkami polévka s ovesnými vločkami dietni šlemová polévka recept vločková polévka při dietě