Kuřecí směs s těstovinami a houbami.

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 minut 4 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 minut 4 názory

Suroviny 6 porcí

500 g kuřecí prsa
500 g těstoviny
1 hrst houby
4 stroužky česnek
podle chuti:
mletá pálivá paprika
sojová omáčka
grilovací koření
sladká mletá paprika
kari koření
worchester
podle potřeby:
olej
voda na podlití

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí maso nakrájíme na kousky, osolíme a okořeníme podle chuti. Česnek oloupeme a nakrájíme nadrobno nebo prolisujeme.

  2. Na pánev nalijeme olej a rozpálíme ho. Když je olej rozpálený, vložíme do něj kuřecí maso, orestujeme a přidáme česnek. Ještě chvíli restujeme, potom přisypeme sladkou papriku a trochu i pálivé papriky, ale nemusí být. Ihned zalijeme trochou studené vody.

  3. Dále do kuřecí směsi přidáme worchesterovou omáčku, sójovou omáčku, kari koření, grilovací koření a trochu osolíme. Nakonec vsypeme houby a necháme chvíli povařit.

  4. Během přípravy kuřecí směsi s houbami si uvaříme těstoviny (například kolínka) podle návodu.

  5. Kuřecí směs s houbami podáváme s vařenými těstovinami.

Poznámka od kuchařky

jeto dobrý a lehký.

Komentáře k receptu Kuřecí směs s těstovinami a houbami.

Tématické fráze: kureci smes s houbami kureci smes s testovinou kuřecí směs na těstoviny kuřecí čína s těstovinami kureci na houbach s testovinami kuřecí maso s houbami a těstovinami kolínkoto smes s těstovinami kuře s těstovinami kuřecí směs na houbách kuřecí směs s houby recepty z těstovin a kuřecího masa a hribu kure s houbami a kolinky kuřecí maso s těstovinou co s vařenými těstovinami kuřecí masé v pálivé omáčce recepty z mletého masa s těstovinami kuřecí směs s houbách kuřecí směs na na těstoviny pikantní směs s kuřecím a houbami