Perníčky velikonoční

Recept ještě nebyl hodnocen.

Suroviny

Těsto
autorka:Zacharová
Poleva:
Na internetu jsem našla video na zdobící polevu, která se míchá ručně lžící. Je to sice trochu pracné, ale zdobí se s ní opravdu velmi dobře. Větší část polevy jsem ponechala bílou, zbytek polevy jsem rozdělila do malých misek a obarvila tekutými potravinářskými barvami.

Postup přípravy receptu

 1. Těsto

  autorka:Zacharová

  Poleva: odkaz na video

Poznámka od kuchařky

Těsto na perníčky-odkaz:

http://www.toprecepty.cz/recept/39932-pernicky----...http://www.youtube.com/watch?v=uG_R3SYYHa8"

Komentáře k receptu Perníčky velikonoční

 • radiator radiator(autor receptu)

  Petro, z jakého těsta jste perníčky pekla? Perníčky z klasického těsta se musí nechat uležet, min. 14 dní. Pak je ještě těsto na perníčky, kterě nepotřebují uležet a jsou hned měkké.

  Odpovědět

 • Petra Kmoníčková Petra Kmoníčková(neregistrovaný)

  Dobrý den, prosím o radu pekla jsem perníčky ze 600g mouky po upečení byly měkké ale ráno byly tvrdé nevíte jestli změknou, za jak dlouho a co pro to můžu udělat. Děkuji za odpověd Petra Děti jsou moc zklamané že ztvrdli.

  Odpovědět

Tématické fráze: velikonoční perníčky inspirace zdobení perníčků video youtube zdobení perníčků zdobení velikonočních perníčků - video poleva na pernicky video zdobení perníčků na velikonoce zdobení velikonočních perníčků velikonočni pernícky zdobení velikonočních perníku youtube velikonoční perníčky zdobení velikonoční perníčky recept youtube velikonocni pernicky velikonoční perníčky zdobení zdobení velikonočních velikonočních perníčků youtube velikonoce zdobení velikonočních perníčků inspirace perníčky velikonocni zdobení velikonočních perníků poleva recept pernicky na velikonoce zdobení velikonoční perníčky video