Zapečená vinná klobása

Suroviny

vinná klobása
hladká mouka na obalení
olej
grilovací koření

Postup přípravy receptu

 1. Vinnou klobásu stočíme do "klubíčka", sepneme párátkem nebo špejlí, aby se nerozmotala, obalíme v mouce, do které můžeme přidat koření podle chuti - grilovací, papriku atd.

 2. Dáme na vymazaný pekáček a pečeme. Podáváme nejlépe s bramborovou kaší.

Poznámka od kuchařky

Já k tomu dělala zapékaná bramborová sluníčka. Do kaše jsem přidala žloutky a nastrouhaný tvrdý sýr, zdobičkou nastříkala na plech sluníčka a asi 15 minut zapékala.

Komentáře k receptu Zapečená vinná klobása

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Normálně možná, Market, ale já to tak neznám!:-)):-D

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Bramborová sluníčka jsou hezká.:yes: Ale zapečená klobása mně nijak nepřekvapila - takhle se přece vinná klobása dělá normálně nebo ne?

  Odpovědět

 • Vaclav Fronek Vaclav Fronek

  Ty sluníčka mne taky dostala. +bodík za ně

  Odpovědět

 • HankaPu HankaPu

  Já se připojuju, sluníčka jsou super nápad:-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Amiro, ta sluníčka s brambor jsou super, já se tady čučím na fotku, co že to asi je za brambory, než jsem si pořádně přečetla recept:-D No, fajn, že je to tady, já mám tu klobásu ráda, taky ji zapékám do listového těsta a tohle se mi moc líbí. No a taky mne nenapadlo, že aby se mi ta klobása nerozmotala, můžu ji sepnout párátkem. Nejsem já blb?:-O:-)):-D:yes::yes::yes: Máš plusa za super nápad s bramborama;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: zapečená vinná klobása vinná klobása zapečená vinná klobása zapečené vinné klobásy vinná klobása recepty vina klobasa zapečená pečená vinná klobása vinná klobása recept jak se dělá vinná klobása zapečená vinná klobása s bramborem zapecena klobasa recepty vinna klobasa recept vinná klobása recepty na vinnou klobásu vinná klobása zapečená s brambory zapékaná vinná klobása vina klobasa zapecene klobasy zapečena vina klobasa zapečená vinná klobása recept