Pat (nebo Mat?) pro vnoučka

Dorty Doba přípravy: podle trpělivosti a zručnosti :-) 8 názorů

Dorty Doba přípravy: podle trpělivosti a zručnosti :-) 8 názorů

Suroviny

jakýkoliv dortový korpus (já jsem použila kakaový piškot promazaný banánovým krémem)
čokoládová poleva
marcipánová hmota obarvená potravinářskými barvami
kokos obarvený potravinářskými barvami

Postup přípravy receptu

  1. Naplněný dortový korpus polijeme čokoládovou polevou a ozdobíme postavičkou a kvítky z marcipánové hmoty. Ozdoby vkládáme do čokolády rychle, než stačí zatuhnout. V případě figurky jistíme její stabilitu zapíchnutím několika párátek.

Poznámka od kuchařky

Předlohou pro figurku Pata (?) - dodnes jsem nevypátrala, který je který :-))- mi byla plyšová hračka, marcipánovou hmotu jsem pro časovou tíseň koupila, ale byla dost měkká, příště použiji domácí "mléčný marcipán", s tím se mi pracuje lépe.:-)

Komentáře k receptu Pat (nebo Mat?) pro vnoučka

Tématické fráze: marcipánové figurky pat a mat marcipánový pat a mat marcipanove postavicky pat a mat pat a mat figurky z marcipanu pat a mat z marcipánu pat a mat figurky pat a mat marcipánové figurky marcipánové figurky mat a pat marcipánová figurka pat a mat marcipánová hello kitty pat a mat figurky na dort postup dort hello kitty fotogalerie dorty pat a mat pat a mat, figurky z marcipánu postavičky z marcipánu pat a mat pat a mat marcipanovy marcipánový dort pat a mat marcipánové figurky hello kitty pat a mat z marcipánu postup postavičky pat a mat z marcipánu