Pat (nebo Mat?) pro vnoučka

Danca Kuchařka: Danca

Doba přípravy: podle trpělivosti a zručnosti :-) Dorty 8 názorů

Suroviny

jakýkoliv dortový korpus (já jsem použila kakaový piškot promazaný banánovým krémem)
čokoládová poleva
marcipánová hmota obarvená potravinářskými barvami
kokos obarvený potravinářskými barvami
Recept si zatím oblíbilo 7 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Naplněný dortový korpus polijeme čokoládovou polevou a ozdobíme postavičkou a kvítky z marcipánové hmoty. Ozdoby vkládáme do čokolády rychle, než stačí zatuhnout. V případě figurky jistíme její stabilitu zapíchnutím několika párátek.

Poznámka

Předlohou pro figurku Pata (?) - dodnes jsem nevypátrala, který je který :-))- mi byla plyšová hračka, marcipánovou hmotu jsem pro časovou tíseň koupila, ale byla dost měkká, příště použiji domácí "mléčný marcipán", s tím se mi pracuje lépe.:-)

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdíleli již 4 kuchaři a kuchařky

Ohodnoťte recept: Pat (nebo Mat?) pro vnoučka

Tématické fráze: marcipánové figurky pat a mat marcipánový pat a mat marcipanove postavicky pat a mat pat a mat figurky z marcipanu pat a mat z marcipánu pat a mat figurky pat a mat marcipánové figurky marcipánové figurky mat a pat marcipánová figurka pat a mat marcipánová hello kitty pat a mat figurky na dort postup dort hello kitty fotogalerie dorty pat a mat pat a mat, figurky z marcipánu postavičky z marcipánu pat a mat pat a mat marcipanovy marcipánový dort pat a mat marcipánové figurky hello kitty pat a mat z marcipánu postup postavičky pat a mat z marcipánu