Pikantní vepřové medailonky

Minutky Doba přípravy: 20min. 6 názorů

Minutky Doba přípravy: 20min. 6 názorů

Suroviny 4 porce

4 plátky z vepřové kýty
sůl
pepř
olej
Zálivka:
2 lžíce sójové omáčky
2 lžíce Worcesterové omáčky
1 lžíce ostrého kečupu

Postup přípravy receptu

  1. Plátky naklepeme, osolíme opepříme,každý rozkrojíme na dva medailonky, pokapeme olejem a pokud máme čas, dáme na hodinu odpočinout do lednice (můžeme i den předem).

  2. Připravíme si zálivku smícháním všech ingrediencí. Potom na pánvi rozpálíme olej a medailonky zprudka opečeme z obou stran.

  3. Přendáme do zapékací nádoby, přelijeme výpekem a hotovou zálivkou a dáme na 15 minut do trouby na 200°C. Podáváme s různě upravenými brambory, my jsme dnes měli s mrkvičkami (viz. poznámka).

Komentáře k receptu Pikantní vepřové medailonky

Tématické fráze: vepřové medailonky minutka vepřové medailonky z kýty vepřové medailonky vepřové medailonky v troubě vepřové medilonky pikantní dančí medailonky novalgin vepřové medailonky recepty recepty vepřove medilonky minutka vepřové medailonky recept na vepřové medailonky minutka pikantni veprove medajlomky pikantni medailonky vep. medajlonky veprove pikantni medajlonky medailonky pecene s pikantni zalivkou recept na medajlomky vepřové medailonky recept vepřové medailonky zalivka v troubě danci medailonky