Vepřové medailonky

Suroviny

4 plátky vepřového masa
sůl
pepř
hladká mouka
olej

Postup přípravy receptu

 1. Maso omyjeme, naklepeme, nasolíme, opepříme a obalíme v hladké mouce.

 2. Na pánvi rozehřejeme olej a maso prudce opečeme z obou stran dorůžova. Podáváme s vařenými brambory.

Komentáře k receptu Vepřové medailonky

 • Habina Habina

 • Štěpánka Štěpánka(neregistrovaná)

  ;-) jak udelam ten sosík?

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Jani, díky :-). U nás k minutkám vedou šťouchané brambory. Děti by sice rády hranolky, ale se mnou mají smůlu ;-), ty dělám opravdu jen občas. Ony si to vynahradí mimo, myslím...;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Elizo, jedna fotka hezčí, než druhá. Máš krásně naaranžované brambory, krásná kupička:-) Líbí se mi, že na každé fotce jsou sice brambory, ale pokaždé jinak:yes::yes::yes::yes: Dávám plusík!:-)

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Dnešní dobrý rychlý oběd...:-p Někdo by si mohl říct: "Zase panenka :-O", ale to je tak, když někdo nakoupí a pak je líný maso rozdělit na menší části, strčí rovnou do mrazáku a pak to musí nechat rozmrznout celé...:-//:-) Naštěstí dnes přijdou přátelé na večeři, tak nám s tím pomohou :-*. Už je naloženo - opět na jiný způsob...:-)

  Odpovědět

Tématické fráze: vepřová panenka vepřová panenka recepty vepřová panenka recept medailonky vepřové medajlonky medailonky z panenky recepty z veprove panenky přírodní vepřová panenka vepřová panenka přírodní vepřové maso na pepři medailonky recept vepřová panenka přírodní recept přírodní medailonky recept z vepřového recept z vepřové panenky recepty medailonky z vepřové panenky medailonky z vepřového masa medajlonky z vepřové panenky vepřové medilonky vepřová panenka přírodně