Zelenina s krůtím masem a špagetami / od 6 měsíce /

Pro děti Doba přípravy: 30 minut 4 názory

Pro děti Doba přípravy: 30 minut 4 názory

Suroviny 1 porce 180 ml

70 g mrkve
30 g brambor
20 g krůtích prsou
12 kuliček zeleného hrášku (mražený)
4 g pórku
5 ks semolinové těstoviny (špagety)
kojenecká voda
olivový olej

Postup přípravy receptu

 1. Očištěnou zeleninu a maso dáme na pařáček, zalijeme vodou a vaříme do měkka (papiňák 15 minut). Špagety uvaříme zvlášť.

 2. Poté vše rozmixujeme, přidáme dle potřeby kojeneckou vodu a olivový olej.

Poznámka od kuchařky

Pokud budete vařit do zásoby a mrazit - nepřidávejte špagety ani olej. Ty přidejte až po rozmrazení. Jinak jídlo není dobré.

Komentáře k receptu Zelenina s krůtím masem a špagetami / od 6 měsíce /

 • Hell. Hell.

  Ha, ha, Janinko, kdyby jen bodík (už jsem to napravila), ale já se ti čéče zapomněla večer i najíst :-D Musím to dnes napravit, jídlo je šílenej zlozvyk a nejde odnaučit, takže dnes tohle večer fakt vyzkouším! A mixovaný! :-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Hell.: bodík jsi asi zapoměla dát;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

 • Hell. Hell.

  Netuším co se děje, ale tedy těžce ujíždím na těchto dětských jídlech (mixovaná,krájená, to není probém) asi to, že tyhle jídla mají jen tu jednoduchou chuť, osolím si navíc k receptu maličko jen podle svého , maso vynechávám, ale upřímně... vaření v parním hrnci je skvělé... a tohle se tomu asi hodně podobá.. asi bych měla mít soucit s rodinou.. mixované mi víc jak jednou nedaj... :-D já jo, proto posílám bodík, ač to teprve chci vyzkoušet... většinou chválím či haním "pak"..

  Odpovědět

Tématické fráze: jídlo 6 měsíců a více zelenina od 6 měsíce jídlo v 6 měsících jídlo od 6 měsíců jaka zelenina od 6 mesicu mixovaná jídla recepty od 6 měsíce dětská jídla krůtí maso jidlo od 6 mesice detska jidla od 6 mesice pečená zelenina s krůtím masem krůtí prsa se špagetami zelenina 6 měsíců kojenecké recepty 6 měsíc mixovaná jídla recepty dětská jidla z krůty mixované jídla krůtí maso dětské jídlo dětská jídla od 6 měsíců jídla od 6 měsíců