Pudinkový pohár Křup

Suroviny 4 porce

1 vanilkový pudink
2 banány
2 kelímky zakysané smetany
cukr krystal
mléko
vanilkový cukr
kukuřičné lupínky
Na ozdobení:
kukuřičných lupínků
Granko
banán
Tofifee

Postup přípravy receptu

  1. Odlijeme si půl litru mléka, nalijeme ho do kastrólu a přidáme cukr a vaříme na mírném ohni. Do hrníčku si odlijeme 0,2 l mléka a přisypeme pudinkový prášek a rozmícháme. Až se nám začne v hrnci vařit mléko tak přilijeme ten pudinkový obsah do hrnce.

  2. Mícháme do té doby než pudink nezačne houstnout, pak ubereme na teplotě a ještě chvilku mícháme. Pak pudink odstavíme z plotny a připravíme si pohárky.

  3. Do pohárků prvně dáme zakysanou smetanu do které jsme ještě přidali vanilkový cukr. Na tu pak dáme nakrájený banán na kolečka, zalijeme pudinkem, přidáme kukuřičné lupínky a takto to opakujeme pořád.

  4. Nakonec ozdobíme vrchní vrstvu plátkem banánu, lupínky okolo a na banán si postavíme tofifee bonbón a posypeme grankem. A dáme to na 1-2 hodiny do lednice ztuhnout.

Komentáře k receptu Pudinkový pohár Křup

Tématické fráze: pudinkový pohár pudinkovy pohar se zakysanou smetanou pudinkové poháry pohary se zakysanou smetanou a pudinkem pudinkový pohár se smetanou recepty s pudinkem pohar z pudinku pudingovy pohár tofifee recept pudynkove pohary tofifee pohar s pudinkem a zakysanou smetanou nejlepší recept na pudinkovy pohar poháry s pudinkem pudinkový pohár s banány recepty pudinkový pohar pudinkove kelimky kukuřičný pohár dezert, kukuřičné lupínky, banán pudinkovy pohar recept