Zeleninový salát s těstovinou

Saláty Doba přípravy: 30 minut 1 názor

Saláty Doba přípravy: 30 minut 1 názor

Suroviny 8 porcí

1 červená paprika
1 žlutá paprika
10 cherry rajčátek
malá brokolice
10 ks ředkviček
malá salátová okurka
salát rukola
římský salát
olivový olej extra virgin
italský dressing
mletý pepř
provensálské koření
sůl
těstoviny

Postup přípravy receptu

  1. Těstoviny uvaříne na skus. Opláchneme a necháme vychladnout. Růžičky brokolice uvaříme cca 3 minuty na páře a po uvaření zchladíme.

  2. Zbylou zeleninu řádně omyjeme, ředkvičky a okurku nastrouháme na plátky, papriky a rajčata nakrájíme na proužky, saláty natrháme na malé kousky, přidáme 4-5 lžic olivového oleje a 8 lžic italského dresingu.

  3. Přidáme čerstvě namletý pepř, kávovou lžičku provenskálských bylinek, dochutíme solí. Vše promícháme, necháme chvilku vychladit v lednici.
    Můžeme podávat třeba s lehce opečeným toustovým chlebem, ale nemusíme.

Komentáře k receptu Zeleninový salát s těstovinou

Tématické fráze: zeleninový salát s rukolou zeleninový salát s těstovinou těstovinový salát se zeleninou těstovinovy salat s opečemým toastovym chlebem a slaninou zeleninový salát recept s těstovinami rukola s těstovinou římský salát s rukolou testovinoy salat rimský salát se zeleninou zeleninový salát z rukoly zeleninový římský salát těstovinový salát olivový olej rukola s těstovinami salát římský salát zeleninový zeleninovo těstovinový salát těstovinový zeleninový salát římský salát s těstovinou recepty zeleninový salát zeleninový salát s chlebem těstovinový salát se zeleninou s olivovym olejem