Zapečené těstoviny s mletým masem

Suroviny

500 g mletého masa
1 balíček těstoviny vrtule
500 ml rajčatového protlaku
cibule
sůl
2 dcl červeného vína
česnek
200 g tvrdého sýru

Postup přípravy receptu

 1. Na pánvi zpěníme cibulku, přidáme maso, osolíme a mírně orestujeme. Pak přidáme rajčatový protlak, česnek a zalijeme vínem. Přikryjeme pokličkou a necháme chvilku dusit.

 2. Uvařené těstoviny smícháme s připravenou směsí, dáme do zapékací mísy a posypeme sýrem.

 3. Troubu rozehřejeme na 170°C a pečeme asi 30 minut.

Komentáře k receptu Zapečené těstoviny s mletým masem

 • Maestra Maestra

  Výborný :yes: červené jsem dala od oka a přidala mrkev a moc jsme si pochutnaly.

  Odpovědět

 • Klona Klona

  <3moc dobre dělám také tak jen bez vína myslím že každý si jídlo dochutí jak mu vyhovuje dík za nápad:yes:

  Odpovědět

 • lidka58 lidka58

  Dobrý typ na rychlé jídlo. Občas dochází inspirace. Někdo hledá co uvařit, jiný se nudí a hledá koho zkritizovat a okomentuje vše snad jen ze zvyku. Já na hledání chyb nemám čas. Hurá k plotně! (pro rýpavé k elektrický sporák)

  Odpovědět

 • Geryyy Geryyy

  Teď jsem jídlo dovařila, už se peče v troubě! A maso jsem dala 50% hov. + 50% vepř. a bylo vynikající! Jen jsem neměla doma víno :-/ ale i tak to maso chutnalo výborně. Teď jen čakám až se dopeče A PAK SE TEPRVE UVÍDÍ, DĚKUJI ZA RECEPT!:-K:yes:

  Odpovědět

 • maiva maiva

  maiva:Jsem regi, ale přes reklamu mě asi spadlo připojení;-)

  Odpovědět

 • maiva maiva(neregistrovaná)

  topi20: Myslím, že nemáš pravdu. Jde o recept na 1. místě, ale i podání, tudíž gramatiku. Je to vizitka autora i webu. Místo pokory a vděku ke kritizovaným učitelkám;-) umíte Vy mladí jen s arogancí šlapat vpřed. Netuším, jak by se Ti líbila kniha, noviny gramaticky chybné. Na mateřský jazyk bychom měli být hrdí. Názvy slangové a nářečí dát do titulu myslím, že není nejvhodnější.
  Zdejších stránek si považuji, to není odpadkový koš kam se hází kdeco.

  Odpovědět

 • cathleen cathleen(moderátorka)

  topi20: Leni, jestli ty chyby byly jen kvůli tomu, že ti pozornost odváděl tvůj cvrček (jak píšeš), můžeš s vložením receptu počkat na klidnější chvilku, ne?;-) I když, ti malí fakt dokázou dát člověku zabrat :-))
  Chyby tu být ale nemůžou a nikdo za ně není pranýřován, pouze upozorněn. Právě pro tu naši nedokonalost.

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka(moderátorka)

  topi20: Súhlasím, nikto nie je dokonalý. Láske k rodnému jazyku a pravopisu sa dá naučiť. A možno spraviť krok k tej dokonalosti aspoň v tomto smere. To je môj názor.

  Odpovědět

 • topi20 topi20(autor receptu)

  magdalenka:Já si ale myslím,že tady jde o recepty,ne o nějakou gramatiku.Až si budu chtít zlepšit gramatiku,rozhodně to nebudu dělat přes Toprecepty.Nikdo nejsme dokonalý :-/

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka(moderátorka)

  Majka8: Ak sa niekto nenaučil v škole gramatiku, neovláda dobre pravopis, môže si aj tu nenásilným spôsobom tieto medzery napraviť. Vďaka tým "učiteľkám".

  Odpovědět

 • cathleen cathleen(moderátorka)

  Majka8: bez těchto "učitelek", jak píšeš, by se to tu brzo hemžilo pravopisnými hrubicemi a všichni okolo by se nám smáli :-)
  Draga rovněž nemá pravdu v tom, že si recept můžeš nazvat libovolně - ty klasické, známe, s danou recepturou nemůžou mít zavádějící názvy. A všechny pouzité suroviny také vždycky k sobě nejdou.
  Já jsem za tahle upozornění náhodou vděčná, protože nás posunují (měly by) dopředu :-K

  Odpovědět

 • Majka8 Majka8

  Draga:Taky to tak vidím,lépe bych to nenapsala...ještě mně štvou ty učitelky gramatiky,ty jsou taky supéééér,když čtu ty jejich opravy,tak mně přestane bavit sem chodit.

  Odpovědět

 • zizala zizala

  1974andrea: Tak to jsem nepochopila, že jde o nářečí, u nás se takhle nemluví a ani jsem tento tvar nikdy neslyšela.

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka(moderátorka)

  Draga: Čo je zlé na tom, že pod receptom sa diskutuje o rôznych obmenách, inováciách - prípadne skúsenostiach, vychytávkach pri varení? Sú to komentáre k receptu, o čom by mali byť?

  Odpovědět

 • chuchu chuchu(neregistrovaný)

  Dá se koupit v krabičce asi /Tetrapak/tzv. drcená rajčata - obsah 500 ml a je to fakt dobrý. Jinak recept zajímavý a vyzkouším.:yes:

  Odpovědět

Předchozí 1 2 3

Tématické fráze: zapečene testoviny s mletym masem těstoviny s mletym masem zas nevím co vařit recepty těstoviny zapečené s mletým masem zapečené těstoviny s mletým masem a rajčaty zapečené těstoviny s mletým zapečené těstoviny s mletým recept těstoviny s mletým masem zas nevim co vařit zapečený těstoviny s mletým masem recept na zapečene testoviny s mletym masem zapecene testoviny mlete maso zapečené těstoviny s mletým masem a sýrem recepty těstoviny s mletým masem zapekane těstoviny s mletým masem zapecene testoviny s mletym masem a rajcaty těstoviny s mletým masem a rajčaty zapecene testoviny s masem zapečené těstoviny s masem vynikající testoviny s mletym masem recept