Zapečené těstoviny s mletým masem

Teryshek Kuchařka: Teryshek

4 porce Mleté maso 3 názory

Suroviny

1 balení těstovin
1/2 kg mletého masa mix
1 cibule
sůl
pepř
bazalka
česnek
pikantní zeleninová směs Ljutenica
Recept si neoblíbil žádný kuchař

Postup přípravy receptu

 1. Podle návodu si uvaříme těstoviny.

 2. Než se těstoviny uvaří připravíme si omáčku. Cibulku nakrájíme na drobno a osmahneme ji. Pak přidáme mleté maso a zase osmahneme. Poté přidáme všechno koření a chvíli mícháme. Slijeme přebytečný tuk a přidáme zeleninovou směs.

 3. Uvařené těstoviny dáme do zapékací misky nebo pekáče, zalijeme připravenou omáčkou, promícháme a dáme zapéct do trouby asi na 10 minut.

Poznámka

Recept je trošičku pozměněn, protože jsem si myslela, že mám doma cikánskou nebo čertovskou omáčku a místo toho jsem měla pikantní zeleninovou směs Ljutenica. Jelikož jsem už začala vařit a zjistila to, až když jsem měla přidávat omáčku, tak jsem tam musela dát tu zeleninovou směs.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 7 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Zapečené těstoviny s mletým masem

 • cathleen cathleen(moderátorka)

  Drobek: Terezka to nejspíš upřesní, ale jestli měla koupenou směs mletého masa, tam bývá tuku opravdu hodně.

  Odpovědět

 • Drobek Drobek

  Taky bych souhlasil s Cathleen. Ostatně i s tím sléváním tuku bych byl moc opatrný, v té šťávě z hovězího je všechna chuť.
  V Americe všude slijí všechnu vydušenou šťávu a udělají novou z vody a pytlíku.:-((

  Odpovědět

 • cathleen cathleen(moderátorka)

  Nebylo by lepší přidat koření až potom, co sleješ tuk? Takhle si ho můžeš spoustu "odlít":-/

  Odpovědět

Tématické fráze: těstoviny s mletým masem a zeleninou zapecene testoviny s mletym masem zapečené těstoviny s mletým masem a zeleninou testoviny s certovskou a cikanskou omackou pikantní zapečené těstoviny zapecene těstoviny s masem těstoviny s mletým masem zapékané těstoviny s mletým masem smes z mleteho masa na testoviny zapečené těstoviny s mletý masem a zeleninou recepty těstoviny s mletým masem zapečené těstoviny zapečené těstoviny s mletým a zeleninou zapečené těstoviny s mletým zapecene testoviny pikantni zapečené pikantní těstoviny testoviny s mletým masem masem pikatní zapečené na těstoviny testoviny s certovskiu a cikanskou omackou testoviny s mletym masem certovskou a cikanskou omackou