Krkovička na zázvoru v PH

Pomalý hrnec Doba přípravy: 3 a 1/2 hod. 4 názory

Pomalý hrnec Doba přípravy: 3 a 1/2 hod. 4 názory

Suroviny 1 porce

1 plátek krkovičky
mletý zázvor
stroužek česneku
2 lžíce oleje
1 větší cibule
sůl
pepř

Postup přípravy receptu

 1. Krkovičku jemně naklepeme,osolíme a naložíme do marinády, kterou jsme udělali z oleje, mletého zázvoru, česneku,soli a pepře.

 2. Necháme v marinádě do druhého dne v lednici.

 3. Dno pomalého hrnce vymažeme olejem,vložíme krkovičku, přidáme nakrájenou cibuli, přidáme malé brambory(nemusí být) a "pomalíme" 3 hodiny.

Komentáře k receptu Krkovička na zázvoru v PH

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jikotka: Jojo, Jiřko. V noci jsem pekla béřovického králíka. paráááda! Úplně se rozsýpá!! :-) A teď vařím hovězí vývar na večer a jdu se natáhnout :-D Díky za info :-)

  Odpovědět

 • Jikotka Jikotka(autorka receptu)

  Jana Remkova:Janko,voda je zbytečná,pokud nechceš dělat omáčku :-8,maso pouští šťávu, přijdeš na to sama,až hrnec vyzkoušíš...přeji ti hodně úspěchů a buď s PH tak spokojená jako jsem s ním já :-K:-K:-K:-D

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jiřko, není třeba vodu?? Ptám se, protože mám ten nový hrnec, tak bych takové informace ocenila :-) Díky :-)

  Odpovědět

 • vladi vladi

  určitě dobrůtka- a ještě k tomu skoro bez práce!!!! Také hodně využívám PH /" pomaláč"/ nejdříve jsem se skoro 2 roky přemlouvala k jeho pořízení a těď na něj nedám dopustit- i když jsme jen sami 2 s manželem tak min. 1-2 do týdne vaří PH. ;-):-p:-*:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: krkovicka na zazvoru krkovička zazvor krkovička na pivu v pomalém hrnci krkovička naložená na zázvoru ph krkovička krkovička z pomalého hrnce krkovička na zázvoru v pomalém hrnci krkoička na zázvoru krkovica na zazvoru ph top recepty