Banánové lívanečky bez lepku, mléka a vajec

petram Kuchařka: petram

Moučníky , Dia a bezlepkové 0 názorů

Suroviny

75 g Doves Farm plain white (samokypřící směsi)
1 velký zralý banán (asi 100 g čisté váhy)
75-90 ml rostlinného mléka
1 lžička cukru
olej na smažení
Recept si zatím oblíbili 2 kuchaři

Postup přípravy receptu

  1. Zralý banán (musí mít hnědé tečky) rozmačkáme vidličkou na hladkou kašičku. Tu smícháme s moukou a cukrem a po částech přiléváme mléko a vymícháme lívancové těsto. Množství mléka závisí na velikosti a zralosti banánu. Těsto necháme 10 minut odpočinout.

  2. Poté rozehřejme kvalitní nepřilnavou pánev, vytřeme ji malým množstvím oleje a smažíme menší lívanečky. Podáváme je nejlépe teplé, s oblíbeným džemem, čerstvým ovocem nebo jen skořicovým cukrem.

Poznámka

Tento a další recepty bez lepku, mléka a vajec naleznete na mých stránkách http://www.varimbezlepkumlekavajec.estranky.cz/.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 7 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Banánové lívanečky bez lepku, mléka a vajec

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: banánové lívanečky bez cukru lívanečky bez vajec bez lepku bez vajec banán recpty bez lepkove lívanečky lívanečky bez vajec recpty bez lepku,mléka banánové lívance bez vajec lívanečky bez mléka lívanečky bez vajec a bez lepku bezlepkové banánové lívance bez vajec recept na lívanečky s banánem,bez vajec lívanečky bez cukru, vajec a mléka bananovy bez lepku linavečky bez vajec banánové livanecky banan a vejce bannove livance bez vejce livanecky bez vejce bananove livanecky z vejce banánové livanecky bez vejce banán vejce