Nepečená tvarohová bábovka

zujali Kuchařka: zujali

Moučníky , Bábovky, Nepečené a mražené 2 názory

Suroviny

ovoce
piškoty
Smetanová náplň:
250 g tvarohu
1 zakysaná smetana
4-5 PL cukru krupice
1 vanilkový cukr
1 šlehačka
1 želatinový ztužovač
Recept si zatím oblíbili 3 kuchaři

Postup přípravy receptu

  1. Tvaroh ušlehat se zakysanou smetanou, cukrem a poté zlehka vmíchat ušlehanou šlehačku a dle návodu spojit s želatinovým ztužovačem.

  2. Bábovkovou formu vyložit potravinovou fólií, vlít polovinu hmoty, poklást piškoty a proslazeným ovocem (já dala směs rybízu a angreštu), do druhé poloviny přimíchat asi 3-4 PL šťávy, kterou pustilo proslazené ovoce, navrstvit do formy a zakončit piškoty. Nechat ztuhnout několik hodin v lednici.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 12 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Nepečená tvarohová bábovka

Tématické fráze: tvarohová bábovka nepečená bábovka nepečena babovka s tvarohem tvarohová bábovka recept zelatinova bábovka s tvarohem tvarohová želatinová bábovka recept na nepecenou tvarohovou babovku recept babovka se zelatinou nepecena nrpecena tvarohova babovka nepečená bábovka se želatinou bábovka s tvarohem nepečená tvarohová bábovka s ovocem tvarohova babovka se zelatinou želatinová ovocná tvarohová bábovka želatinová bábovka nepečná tvarohová bábovka tvarohová bábovka se želatinovým ztužovačem tvarohová bábovka se želatinu tvarohová neecena tvarohová nepečená