Kuřecí maso s čínskými nudlemi

Suroviny

Kuřecí prsa
cibule
směs na čínu ( zelenina china mix)
koření na čínu
glutasol
pepř
vegeta
čínské nudle ne instantní ale normální na vaření

Postup přípravy receptu

 1. Osmahnout cibuli, přihodit maso, nechat trochu opéct, přihodit zeleninu, koření a nudle a glutasol, ten je velice důležitý, pak to má tu správnou chuť jak od Vietnamců.

Komentáře k receptu Kuřecí maso s čínskými nudlemi

 • Honza Honza(neregistrovaná)

  Já to dělám s obyčejnými nudlemi do polévky (babičiný) a je to jemnější a není tam oder z činských nudlí.Výýýýýborné.Honza;-)

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Elizo, já jsem měla ty lisované, ve větším balení, na více porcí. Ale jak dlouho jsem je vařila, to si už nepamatuji...stále jsem je totiž zkoušela, pokud byly tak akorát, stejně jako to dělám u špaget :-)

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Pipre, to s tím namáčením nudlí je zajímavé... Nejspíš to zkusím. Šlo o ty normální, které se prodávají lisované do čtverců nebo o ty rýžové? Mám doma obojí a nerada bych to zkazila...:-*

  Odpovědět

 • pipre pipre

  U nás Vietnamci připravují toto jídlo podobně, maso ale restují bez cibule jen na tuku. Hodně záleží na koření. Ale jinak bylo jídlo pro mne nějak suché. Když jsem si u nich kupovala balení nudlí, ptala jsem se, jak je oni připravují. Říkali mi, je nechají 2 hodiny namočené ve vodě :-O a potom v té vodě vaří 3-4 minuty. Ale uvařila jsem je i bez namočení a výsledek byl stejný.

  Odpovědět

 • jollka jollka

  Určitě vyzkouším,glutasol používám poměrně často- dobře dochucuje ,:-p:yes:dávám bodíka

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Podle mně je důležité použít sezamový :-! olej, potom má pokrm tu správnou vůni. Vegetu ani náhodou, ale používám žluté koření na čínu od Kotányi. A sójovou omáčku, ovšem pravou, ne Vitanu. Glutasol neznám, nepoužívám, přesto dělám smažené nudle stejné jako u "česko-vietnamských Číňanů", ne-li lepší.
  Tomuto receptu moc nerozumím, ale to neznamená, že výsledek není dobrý.;-):-)

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Já také používám občas čínské nudle originál (na vaření) k masu, ale jsem zvyklá maso ve formě nudliček před tepelnou úpravou nechat uležet den v marinádě a jinak je postup stejný. U nás je podobně, jako jsi uvedl v receptu, opravdu Vietnamci připravují, pozorovala jsem jejich přípravu a také je ochutnala. Dávám bodík:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: čínské nudle s kuřecím masem kuřecí nudličky s nudlemi kuřecí směs s nudlemi cina s nudlemi čínské nudle kuřecí s nudlemi čína z kuřecího masa s nudli kuře s nudlemi recept na cinu s nudlemi pravá čína z kuřecího masa čínské nudle s kuřecím pravé čínské nudle kuřecí prsa s nudlemi kuřecí s rýžovými nudlemi čínské nudle recept recept čína s nudlemi čína s kuřecím masem recepty čína s nudlemi kuře s rýžovými nudlemi kuřecí china