Zapékaná cibulačka

Polévky Doba přípravy: 15 7 názorů

Polévky Doba přípravy: 15 7 názorů

Suroviny 3 porce

1 sáček pastýřské cibulačky
40 g nastrouhaného sýra
3 plátky chleba
2 lžíce rostlinného oleje

Postup přípravy receptu

 1. Knorr cibulačku vsypte do 800 ml vody a vařte na mírném ohni 5 minut. Občas zamíchejte.

 2. Plátky chleba opečte na rozpáleném oleji dozlatova.

 3. Polévku nalijte do ohnivzdorných talířů, navrch položte plátek opečeného chleba, posypte je sýrem. Dejte zapéct do trouby na 180 st. asi na 3-4 minuty. Poté servírujte.

Komentáře k receptu Zapékaná cibulačka

 • opuncie opuncie

  Papriko, protože rohlíky nemůžeš na cibulačku položit syrové. Opečou se jako toasty, pak se pokladou na polévku, posypou sýrem a teprve potom zapékají v troubě.
  Taky si myslím, že domácí cibulačka je tak rychlá a dobrá, že je škoda dělat jí z pytlíku.

  Odpovědět

 • Gabina Gabina

  Podle mě to je těma rohlíkama, ty se vždycky moc rychle nasáknou. V restauraci většinou chleba smaží ve friťáku, proto vydrží déle křupavý a nerozmočí se.

  Odpovědět

 • Iljusa Iljusa

  tak na tu jsem také koukala, jen jsem nesehnala tu "pytlíkovku", raději bych také ty toustíky udělala zvlášť ;-)

  Odpovědět

 • maris maris

  Papričko, i když to nedopadlo podle Tvých představ, tak jste jedli z nádherných misek a fotky jsou taky :yes:

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Tak teď jsem trochu v rozpacích. Musím se přiznat, že na tomto receptu mi bylo sympatické hlavně to, že neměl fotku. Cibulačku jsem radši udělala svojí (cibule, máslo, ol. olej, voda, bujón, petrželka) a ne z pytlíku. Mám i trochu problém s tím chlebem. V restauraci jsem při cibulačce (pokud má velký toast) cítím vždy nesvá, protože nevím, co s ním v tom talíři a s lžící v ruce mám dělat ???:-// Tak jsem zvolila kompromis a udělala jsem "polotoasty" z rohlíku. Nevím, kde jsem udělala chybu, ale při zapékání se nasákly polévkou a už to nebylo ono. Příště asi zůstanu u klasických krutonů, které sypu do polévky až na stole.:-/

  Odpovědět

 • HankaPu HankaPu

 • kedlubna kedlubna

  hm, dobrá a zajímavá rychlovka, když není čas vařit, šup a je v oblíbených. Bodík !

  Odpovědět

Tématické fráze: zapečená cibulačka dobrá cibulačka domácí cibulačka cibulačka cibulačka v chlebu zapékaná francouzská cibulačka zapékací misky na cibulacku francouzská cibulačka zapečená zapekaci miska na cibulacku recept na cibulačku cibulova polevka se zapecen cibulačka zapečená cibulačka v troubě francouzká cibulová polévka se zapečenou bagetou zapečena cibulačka recept cibulačka recept cibulačka chléb miska na cibulačka francouzská cibulačka v chlebu francouzká cibulačka v chlebu