Kuřecí prsa a cuketové špagety

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 min. 0 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 min. 0 názorů

Suroviny 2 porce

2 kuřecí prsa
1 cuketa
1 rajče
sůl
čerstvě mletý pepř
olivový olej
máslo

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí prsa omyjeme, očistíme, osolíme, opepříme a dáme na rozpálenou pánev. Necháme zatáhnout z obou stran, poté dáme na alobal a okraje alobalu mírně zvedneme, aby šťáva z prsou nevytekla. Přidáme trochu másla a dáme do trouby na 210 stupňů na 15 minut.

  2. Cuketu omyjeme a nakrájíme škrabkou julienne. Na pánvi rozehřejeme kapku olivového oleje a cuketové špagety osolíme, opepříme a osmažíme, ale mírně, aby zůstaly křupavé. Můžeme opéct i pár koleček rajčete. Na talíř dáme rajčata, na ně cuketové špagety a nahoru položíme rozkrájená kuřecí prsa. Zakápneme šťávou, která zůstala v alobalu.

Komentáře k receptu Kuřecí prsa a cuketové špagety

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: kuřecí prsa s cuketou kureci prsa cuketa kuřecí prsa cuketa recept cuketové špagety recept kuřecí prso a cuketa cuketové špagety škrabkou juliene kuřecí prsa se špagetami cuketové julienne kuřecí prsa, cuketa špagety s kuřetem a cuketou kuřeci prsa s cuketa kuřecí prso s cuketou recept kuřecí prsa s cuketou kuřecí prsa s cuketou recepty recept kuřecí prsa s cukety jak opect kuřecí prsa recept špagety z cukety kureci prsa s cuketou a nivou kuřecí prsa cuketa prsa s cuketou