Postup přípravy
Krok 1: Plátkový sýr dáme na talíř a vložíme do mikrovlnky a necháme roztéct asi tak na nejvyšší stupeň a tak na 30 sekund.
Krok 2: Když je sýr rozteklý, tak ho vyndáme a lžičkou na něj dáme mazací sýr a posypeme bylinkami.
Zveřejněno 12. 10. 2009
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Labužnický sýr (pro toprecepty!:-))
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/l5Kr
Moje poznámka
Labužnický sýr (pro toprecepty!:-))
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/l5Kr
Nejnovější recepty
Jahodové řezy s ricottou
Přidáno před 5 hodinami
Kakaový krém z avokáda
Přidáno před 16 hodinami
Tortilla s avokádem, vajíčkem a šunkou
Přidáno před 18 hodinami
Mrkvové tacos
Přidáno před 20 hodinami
Vepřová plec v pikantní omáčce se zeleninou
Přidáno před 21 hodinami
Plněné bramborové placky na způsob pirohů
Přidáno před 22 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Hrnková bábovka z Hery
Potocky před 44 minutami
Trhaná krkovice
ZubF před 1 hodinou
Vepřové na houbách
RenataMaresova před 3 hodinami
Mrkvová polévka s krupičkou – recept ze školky
Pep.e před 4 hodinami
Zapečené brambory na zelí
ValentineCZ před 6 hodinami
Lesnická krkovička
Sahula před 13 hodinami
Patizonová polévka s bramborou a žampiony
bludicky před 16 hodinami
Carpaccio ze žampiónů
Hypnos před 20 hodinami
Rebarborový koláč s pudinkem
Bea2602 před 21 hodinami
Tématické fráze:
sýry,
mazací sýr,
sýr,
sýr pro děti,
syry fotky,
mazaci syr pro deti,
roztekly sýr,
jak se dělá mazací sýr,
mazací sýry pro děti,
sýr labužník mazací,
dame sýr,
starý plátkový sýr recept,
mazací sýry,
druhy mazacích sýrů,
co uvařit s mazacim syrem,
jake bylinky na syr,
sýry pro děti,
fotky mazacích sýru,
mazaci platkovy syr,
recept na mazací sýr
Suroviny:
sýr plátkový,
sýr tavený,
bylinky
Komentáře (13)
Mám děti dávno školou odrostlé,ale taky jsem je upozorňovala na chyby a radila když si nejsou jisté, aby se koukly do pravidel.
U dospělých je to už jen na nich.
Ještě jednou se moc omlouvám,byla chyba ode mne,že jsem nečetla všechny příspěvky.
I dospělí dělají chyby, ano, ale těm již nikdo neznámkuje diktáty. Jejich chyby jsou už jen jejich věc a pokud jsou takové, jako v tomto receptu, tak i jejich ostuda.
Myslela jsem to dobře, mám dceru ve stejném věku jako je pisatelka (tedy ještě o rok mladší) a gramatické chyby prostě nedělá. Škola by pro děti měla být prioritou, jsou naší budoucností, ne?
tak se nezlob
zde je to vše o receptech, radách,pomoci a též pokecu.
Jsme lidé a ti chybují,někdy je to o překlepu to se stává,ale proč by měl někdo někomu opravovat chyby
Je bezva, že ráda vaříš, ale nezapomínej na školu, hlavně na český jazyk. Ať nemáš špatné známky z diktátů...
Mám dceru v tvém věku, tak vím, co byste už měli znát, víš...