Slané pohoštění

Suroviny

Suroviny jsou totožné jako u receptu Sýrové variace.

Postup přípravy receptu

  1. Inspirovala jsem se tady na Top receptech a jednotlivé vrstvy sýrů nebo šunky jsem prokládala plátky toustového chleba, u kterého jsem odkrojila kraje a rozválela ho válečkem na slabší placičku.

  2. Toto pohoštění je třeba dělat s předstihem, aby chleba prolnul s pomazánkami. Pak se to i dobře krájí. P.S. Toustový chleba není pouze u sýru gouda zdobený hroznovým vínem.

Poznámka od kuchařky

http://www.toprecepty.cz/recept/8872-syrove-variac... Sama za sebe i za ostatní konzumenty můžu tento postup vřele dopoučit. S tím chlebíkem je to chuťově moc dobré a není to tak syté. Tímto také plním přání děvčat, se kterými jsme tento postup probíraly a ptaly se, zda mám fotku. Tak zde je. :-)

Komentáře k receptu Slané pohoštění

Tématické fráze: slané pohoštění top recepty slané pohoštění slané pohoštění recepty recepty na slane pohosteni rychlé slané pohoštění vánoční pohoštění slané recepty slané pohoštění rychlé pohoštění recept na slané pohoštění sýrové pohoštění slané pohoštení - recepty nejlepší slané pohoštění pohosteni recepty recepty na vanocni pohosteni vánoční pohoštění recepty recepty na pohosteni svatební pohoštění recepty slané pohostení pohoštění na svatbu