Slané pohoštění

yanull Kuchařka: yanull

Zdobení 14 názorů

Suroviny

Suroviny jsou totožné jako u receptu Sýrové variace.
Recept si zatím oblíbilo 22 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Inspirovala jsem se tady na Top receptech a jednotlivé vrstvy sýrů nebo šunky jsem prokládala plátky toustového chleba, u kterého jsem odkrojila kraje a rozválela ho válečkem na slabší placičku.

  2. Toto pohoštění je třeba dělat s předstihem, aby chleba prolnul s pomazánkami. Pak se to i dobře krájí. P.S. Toustový chleba není pouze u sýru gouda zdobený hroznovým vínem.

Poznámka

http://www.toprecepty.cz/recept/8872-syrove-variac... Sama za sebe i za ostatní konzumenty můžu tento postup vřele dopoučit. S tím chlebíkem je to chuťově moc dobré a není to tak syté. Tímto také plním přání děvčat, se kterými jsme tento postup probíraly a ptaly se, zda mám fotku. Tak zde je. :-)

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 44 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Slané pohoštění

Tématické fráze: slané pohoštění top recepty slané pohoštění slané pohoštění recepty recepty na slane pohosteni rychlé slané pohoštění vánoční pohoštění slané recepty pohoštění recept na slané pohoštění slané pohoštění rychlé slané pohoštení - recepty sýrové pohoštění nejlepší slané pohoštění pohosteni recepty recepty na vanocni pohosteni vánoční pohoštění recepty recepty na pohosteni svatební pohoštění recepty slané pohostení pohoštění na svatbu

Zapomněl/a jsem heslo