Česnečka se sýrem

Suroviny

kostka Masoxu
anglická slanina
česnek
strouhaný sýr Eidam
kostičky opečeného chleba

Postup přípravy receptu

 1. Anglickou slaninu pokrájenou na proužky (kostičky) opéct, dát do misky (talíře), přidat pokrájený česnek na tenké plátky, zalít horkým vývarem z Masoxu a posypat strouhaným sýrem. Lze zdobit proužkem čerstvé červené papriky. Podávat s opečenými kostičkami chleba.

Komentáře k receptu Česnečka se sýrem

 • Koubkova Koubkova

 • rebeka rebeka

  masox jsem nedávala, měla jsem silný vývar z vepřových kostí a místo anglické byla šunka od kosti... luxusní polívčička:-p;-) posílám bod a foto:-K

  Odpovědět

 • ivulinka ivulinka (moderátorka)

  Haničko, fotky máš moc pěkné, ale moc se z nich netěš. Já tu u Věrčina receptu na Drožďové knedlíčky měla taky fotky a žádala mě několikrát o jejich smazání:-//, takže dneska přišly moje fotky úplně vniveč.

  Odpovědět

 • HankaPu HankaPu

  Tak Věrko, dneska byla u nás k obědu a byla vynikající:yes: místo opečeného chleba jsem dala polévkové kuličky. Posílám ti fotky a bodík jsem ti už dala.:-))

  Odpovědět

 • HankaPu HankaPu

  Česnečku přímo milujeme:-)):yes::yes: +

  Odpovědět

Tématické fráze: česnečka se sýrem a sunkou česnečka se šunkou a sýrem česnekačka se sýrem česnečka recept cesnacka cesnecka sýr do česnečky česnačka se sýrem česnečka s anglickou česnečka se šunkou česnekačka se sýrem a šunkou česnekačka se šunkou a sýrem cesnacka recept luxusní cesnecka česnekačka z uzeného masa česnečka sýr česneková polévka se sýrem a šunkou cesnecka s sunkou a syrem jaký sýr do česnečky koláčky s taveným sýrem