Špagety s červenou paprikou

Suroviny

1 balení špaget
4-5 červených paprik
mohou být kápie
2 lžíce oleje
500 ml smetany 30%
sůl
pepř
1 cibule
1 kuřecí řízek

Postup přípravy receptu

  1. Asi 4-5 kusů červené papriky pokrájíme na drobné kostičky, přidáme na trochu oleje spolu s 1 pokrájenou cibulí a dusíme doměkka. Směs dobře osolíme a opepříme. Lepší je si toto připravit den dopředu, paprika se rozleží a je chutnější, záleží na vašem čase.

  2. Když už budeme vařit omáčku, tak opět na pánvi prohřejeme tuto paprikovou směs a přidáme 500 ml smetany 30% a povaříme. Omáčka zhoustne a získá oranžovou barvu. Kdo má rád masíčko, může si na jiné pánvi opéct třeba jeden kuřecí řízek pokrájený na kostičky, osolený a opepřený. Omáčku spolu s masíčkem vmícháme do uvařených špaget.

Komentáře k receptu Špagety s červenou paprikou

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: omáčka z červených paprik omáčka na špagety s paprikou zavařování červených paprik omáčka na špagety z paprik spagety na paprice omáčka z červené papriky papriková omáčka na špagety recepty z červenych paprik omáčka na špagety s paprikami kuřecí masíčko,nivová omáčka se špagetami spagety s paprikovou omackou papriková směs na špagety špagety s pečenou paprikou zelená a červená paprika recept omáčka na špagety zavařování červená paprika, recepty kuřecí maso s červenou paprikou červená omáčka na špagety recept omáčka z červené papriky španelsky špagety