Kuřecí maso v omeletě se špenátem

Suroviny

kuřecí prsa
sůl
pepř
česnek
grilovací koření
tymián
sojovou omáčku
Na 1 omeletu:
2 vajíčka
sůl
lžíce hladké mouky
trochu vody
špenát
olej

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí prsa rozkrojíme podélně, naklepeme, osolíme, posypeme troškou pepře, gril. kořením, rozetřeným česnekem-já dala sušený ze sáčku a tymián sušený, pokapeme sojovou omáčkou. Naskládáme na sebe a necháme proležet chvíli, pak smažíme na oleji.

  2. Na omeletu rozšleháme vajíčka s moukou, soli, troškou vody a smažíme buď na oleji nebo lepší jsou na rozškvařeném špeku. Na omeletu položíme opečené maso a omeletu přehneme. Špenát připravíme podle sebe, jak jsme zvyklí. K tomu vařené brambory.

Poznámka od kuchařky

Recept jsem kdysi četla v časopise. Maso si můžeme připravit podle svých chuti.

Komentáře k receptu Kuřecí maso v omeletě se špenátem

Tématické fráze: kuřecí maso se špenátem špenát v omeletě kureci se spenatem omeleta s kuřecím masem recepty kuřecí maso se špenátem omeleta se spenatem a kurecim masem kuřecí maso v omeletě maso v omelete recepty kuřecí maso omeleta s s kuřecím masem omelety se špenátem a kuřecím masem recepty z kuřecího masa kuřecí směs v omeletě omeleta s kuřecím masem a špenátem omelete se špenátem omeleta s masem špenát v omoletě maso se špenátem špenat s kurecim masem v amoletě amoleta se špenátem a kuřecím masem