Domácí pralinky Hvězdoprašky

Hvezdopraska Kuchař: Hvezdopraska

Doba přípravy: 4 hodiny 50 ks Moučníky , Nepečené a mražené, Ostatní 6 názorů

Suroviny

3 bílé čokolády
3 mléčné čokolády
2 hořké čokolády
Strouhaný kokos
Ořechy
Omega tuk
Nutela
Zdobení
Čokoládové polevy
Vanilková tresť
Rumová tresť
mandlová tresť
griliáš
Recept si zatím oblíbilo 11 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Vezmeme plastové platíčko od bonboniéry a postupně si podle fantazie rozehřejeme čokoládu s troškou tuku (pozor, dejte opravdu málo, jinak čokoláda po ztuhnutí připomíná spíše ledovou).

  2. Vždy jsem do košíčku malinko kápla například hořkou čokoládu a nechala vychladnout. Pak na to malinko bílé, aby se zakrylo dno a opět nechala vychladnout.

  3. Pak jsem dala trosku nutely a zalila zbytkem čokolády. Takto jsem si doma hrála 5 hodin a musím říct, že se fantazii meze nekladou.

  4. Pokaždé jsem kápla kapičku tresti, aby čokoláda víc voněla. Zkoušela místo náplně kápnout vaječný likér našlehaný s máslem apod.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 6 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Domácí pralinky Hvězdoprašky

Tématické fráze: čokoládové pralinky recept recept na čokoládové pralinky pralinky recept belgické pralinky recept recept čokoládové pralinky čokoládové pralinky recept na belgickou čokoládu recept na čokoládu belgické pralinky belgická čokoláda recept recept na pralinky čokoládové pralinky recepty recepty na čokoládové pralinky domácí belgická čokoláda jak vyrobit pralinky jak vyrobit čokoládové pralinky recept na belgické pralinky pralinky recepty recepty na pralinky čokoláda na domácí pralinky nápně do pralinek

Zapomněl/a jsem heslo