Rychlé punčové řezíky

Moučníky Řezy Doba přípravy: cca 15 minut podle ks 2 názory

Moučníky Řezy Doba přípravy: cca 15 minut podle ks 2 názory

Suroviny

koupené kostky z piškotového těsta
banán
marmeláda
rum

Postup přípravy receptu

 1. Rozříznout na 3 dílky pokapat rumem potřít marmeládou a banánek-pláteček (kolečko)a to na každé plato a dáme na sebe přitlačíme a máme hotovo.

Komentáře k receptu Rychlé punčové řezíky

 • Ivana79 Ivana79

  Vyzerá to pekne:-p,ale čo je na tom punčové:-?:-OIba tá poleva,ktorá ani nie je v surovinách ani neni popísaná jej výroba?Inak s tým banánom to môže byť zaujímavé;-)

  Odpovědět

 • misza misza

  Indulina28 :-) řezy vypadají hezky a můžou být chuťově super:-* Jenže recept je neúplný. Možná by bodla fotka těch koupených kostek z piškotového těsta. Nevím vůbec jak vypadají a z fotek to poznat nejde. Dále píšeš, že jsou to punčové řezy. Ale chybí mi tu recept na punčovou polevu. Mám pocit, že ty řezy na fotce jsou posypané kokosem. V surovinách kokos není. Zkus to nějak upravit, aby byl recept použitelný.;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: punčové kostky punčové kostky recept punčová kostka punčová poleva recept na punčové kostky punčové kostky recepty punčový řez recept punčová kostka recept lpuncove kostky recepty punčové těsto piškotové těsto s banánek punčové řezy s punčovinou bananek.cz recept na domácí punčové řezy recept na puncovou polevu poleva na punčové řezy rychlé recepty moučníky punčové řezy z piškotového těsta domácí punčové řezy