Pečené uzené koleno s černým pivem

Vepřové maso Doba přípravy: 2h 25 názorů

Vepřové maso Doba přípravy: 2h 25 názorů

Suroviny

koleno (asi 2kg)
kmín
cibule
česnek
černé pivo
sůl

Postup přípravy receptu

 1. Aby se pečené koleno lépe propeklo nařezejte kůži.

 2. Nakrájíme cibuli nahrubo, česnek na plátky. Přidáme kmín, sůl a podléváme černým pivem a vodou.

 3. Pečeme asi 2 hodiny.

Komentáře k receptu Pečené uzené koleno s černým pivem

 • hanakhanak hanakhanak

  indula:

  Odpovědět

 • Josifek Josifek

  Tak jedno černé pivko jsem obětoval.:-p

  Odpovědět

 • sebena sebena

  Včera bylo k večeři, a je naprosto výborné, s dovolením přidávám foto, jen místo černého piva bylo světlé (černé nebylo na skladě:-D )

  Odpovědět

 • P.B. P.B.(neregistrovaný)

  Kritizovat dokáže každý Indulo, asi nemáte zkušenosti s vařením, když byste potřebovala vědět, kolik máte dát gramů kmínu, kolik gramů cibule, kolik gramů piva :-)). Normální člověk dá suroviny podle své chuti, zvláště u pečeného masa. Upřímně... vy byste suroviny vážila? Jestli dám 2 nebo 3 cibule, to je přeci jedno... prostě podle chuti každého. Iweek :yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • Veronika.Hrozna Veronika.Hrozna

  Eliza: Ti moji žraloci chodí do kuchyně a jestli namají prostřít a co si dáme k pití a jiné podobné dotazy,ono to voní a .... a pak to ani nestačím krájet a ukládat na mísu ,nebo plnit talíře a ....:-D:-O Recept na divočáka na hořčici ode mně jsem dělala 3 x a až na potřetí jsem stihla udělat jednu mizernou fotku!

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Veronika.Hrozna: Já jsem mazaná, nejdřív fotím, potom volám ke stolu. Cvakání foťáku už na ně nejspíš působí jako zvoneček na psy pana Pavlova...;-)

  Odpovědět

 • Veronika.Hrozna Veronika.Hrozna

  Eliza: U nás taky okamžitě sež...o,jako kdyby byl hladomor!:-D
  Ty jsi stihla i fotku,copak nikdo nebyl doma?:-?

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Včera uvařeno, inhed snědeno...je to báječné.:-p Pekla jsem trochu déle a kolínko předvařila. Posílám fotografii a bod.:yes:

  Odpovědět

 • Koubkova Koubkova

  Nejsem žádný začátečník s uzeným kolenem nemám velké skušenosti, děkuji Janě Remkový, ted je ten recept víc přehledný;-):yes:.

  Odpovědět

 • Veronika.Hrozna Veronika.Hrozna

  Veronika.Hrozna:Vynikajííícííí! :-O:-D:-p:-p:-p:-p Už dlouho jsme si na uzeném tak nepochutnali ! Mohu doporučit.Toho česneku jsem dala víc /čínský 10 stroužku / lžíci kmínu a pul litru piva ! Papo,papo ***** restaurace ,nic proti,ale takové tam není! Peklo se 3 hodiny!!! Jo,a kuži jsem nařezala až před dopečením a bylo ještě 30 minut pod grilem.:-D

  Odpovědět

 • Veronika.Hrozna Veronika.Hrozna

  Iweek: Tak ho tahám z mrazáku,a běda jestli to nebude jedlé!:-D
  Tak ,chlebíček ,asi budu muset k tomu upéct domácí! Co nám tady v Bratislavě všechno "vydávají za chleba", by pes nežral! :-D:-p

  Odpovědět

 • Iweek Iweek(autor receptu)

  no já bych doporučila jako přílohu buďto brambory, ale stačil by klidně jen chleba :)

  Odpovědět

 • Veronika.Hrozna Veronika.Hrozna

  Jana Remkova:Tak podle tohoto receptu to zvládnu líp.Děkuji.:-D

  Odpovědět

 • Veronika.Hrozna Veronika.Hrozna

  Mám koleno,z Maďarska,nádherně přeuzené ,ružové masičko ,až ke kosti ,když ho vařím lidé se na ulici otáčejí, odkud to voní,a když ho budu péct tak se mi asi vloupají do baráku ! Ale,já to risknu ! Co k tomu jako přílohu doporučí autor :-?:-D:-D:-D:-p

  Odpovědět

 • Iljusa Iljusa

Předchozí 1 2

Tématické fráze: uzené koleno na černém pivu uzené koleno na černém pivě pečené koleno na pivu pečené koleno na pivě pecene koleno pečené uzené koleno na černém pivu pečené koleno na černém pivu recepty s černým pivem uzené pečené koleno na černém pivu recept jak udělat uzené koleno pečené uzené koleno pečené uzené koleno recepty uzené pivo pečené uzené koleno na černém pivě uzené koleno uzene koleno recepty pečené koleno s pivem uzené koleno na černém pivu recept jak dlouho pect uzene koleno uzene na pive