Trubičky se sněhem od sluníčka

Suroviny

listové těsto
7 bílků
350 g cukru moučka

Postup přípravy receptu

 1. Listové těsto rozválíme, nakrájíme na pásy asi 3cm široké a 10cm dlouhé. Trubičku přiložíme na těsto a obtočíme celou trubičku. Pečeme asi 10 min na 180°C.

 2. Náplň: Sníh ze 7 bílků, který šleháme nad parou, postupně zašleháváme cukr, cukrářským pytlíkem plníme trubičky, můžeme na ozdobu polít čokoládou.

Komentáře k receptu Trubičky se sněhem od sluníčka

 • slunickovin slunickovin(autor receptu)

  Bibinka:mám 33 druhů a taky na objednávku...děkují bibinko:-K

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Sluníčko, už to zase jede, jedna sladká lahoda za druhou;-) Trubičky/kremrolky dělám často, ale se šlehačkou. Kolik už máš hotových druhů:-? Jsi jako naše Hanacotton, ta taky peče, až se z ní kouří a dělá i na objednávky. Dávám ti 3.bod:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: nápln do trubiček z listového těsta listové trubičky se sněhem trubičky se sněhem nápln sníh do trubiček snih do trubicek recept na trubičky s bílkovým sněhem náplň do listových trubiček trubičky recept náplň do trubiček jednoduché trubičky jednoduché trubičky se sněhem sněhová náplň do trubiček sníh do do trubiček pečeme trubičky sníh do trubiček recept snih na trubičky šlehaný sníh do trubiček sladké trubičky bílková náplň do listových trubiček sníh do lístových trubiček