Vepřové nudličky se sušenými rajčaty

Suroviny

400 g vepřové maso (panenka, kýta)
10 sušených rajčat
2 šalotky
jarní cibulka
2 stroužky česneku
1 lžíce rajského protlaku
cukr krystal dle chuti
sůl
pepř
bazalka
2 lžíce oleje
lžička solamylu
lžíce kysané smetany, nemusí být

Postup přípravy receptu

  1. Maso, já panenku, nakrájíme na nudličky, osolíme a opepříme. Na pánev dáme olej a do horkého přidáme maso. Smažíme do zbělení masa.

  2. Přidáme cibuli nakrájenou na kolečka, česnek na kousky, protlak a pokrájená rajčata. Já jsem měla suchá, nenaložená v oleji. Podle potřeby podlijeme vodou a podusíme do změknutí masa.

  3. Nakonec zahustíme solamylem, rozmíchaným v trošce vody a dochutíme. Můžeme zjemnit lžící kysané smetany. Příloha těstoviny, rýže, hranolky.

Komentáře k receptu Vepřové nudličky se sušenými rajčaty

Tématické fráze: vepřové nudličky vepřové maso se sušenými rajčaty vepřová panenka s těstovinami vepřové se sušenými rajčaty vepřová panenka se sušenými rajčaty testoviny s veprovou panenkou a susenymi rajcaty vepřové nudličky na rajčatech nudlicky se sušenými rajčaty vepřové nudličky na sušených rajčatech vepřové nudličky recepty recepty se sušenými rajčaty vepřové nudličky recept těstoviny s panenkou a sušenými rajčaty hummus se sušenými rajčaty nudličky z vepřové panenky s rýží vepřová panenka s těstovinami a sušenými rajčaty vepřová panenka na nudličky maso se susenymi rajčaty vepřové nudličky s těstovinami vepřové nudličky v solamylu