Rychlá toustová roláda

cathleen Kuchařka: cathleen

Studená kuchyně 5 názorů

Suroviny

toustový chleba (lepší je vícezrnný)
křenová pomazánka (ochucené pomazánkové máslo)
zakysaná smetana
dušená šunka
pikantní salám
plátkový sýr
Recept si zatím oblíbilo 9 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Na potravinářskou fólii rozložíme plátkový sýr tak, aby se dobře překrýval – pokud ho překryjeme málo (nedostatečně), můžou se při rolování rolády plátky nehezky rozestoupit.

  2. Potřeme oblíbenou pomazánkou nebo ochuceným pomazánkovým máslem. Překryjeme plátky šunky.

  3. Naskládáme krajíčky toustového chleba, které jsme okrájeli od kůrek, a trochu přejeli válečkem na nudle. Chleba pak potřeme zakysanou smetanou a znovu pomazánkou. Poklademe plátky salámu.

  4. Potřeme pomazánkou, popř. posypeme sekanou pažitkou nebo krájenou kapií. Pomocí fólie vše smotneme do pevné rolády, dobře fólií obalíme a uložíme do chladna.

  5. Dobře vychlazené podáváme s bohatou zeleninovou oblohou.

Poznámka

Když dělám tuhle roládu pro mužskou návštěvu, místo křenové pomazánky použiji pomazánkové máslo s nasekanou feferonkou - možností a obměn je opravdu mnoho.

Zdroj: www.pekarnomanie.cz

.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 24 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Rychlá toustová roláda

Tématické fráze: toustová roláda roláda z toustového chleba videorecept toustova rolada recept rychlá slaná roláda slaná roláda z toustového chleba sýrová roláda z toustového chleba roláda z toustového chleba sýrová roláda, toustový chleba toustová roláda se špenátem toustova roláda recepty toustový chléb rolada videorecept sýrová roláda toustový chleba roládky z toustového chleba roláda z toustového chleba postup toustvova roláda recept toustová roláda rolády z toustového chleba rychlá toustová pomazánka ttoustová roláda recept roláda z toustového chleba videorecepty