Restovaná kuřecí prsa ve smetaně

Drůbeží maso Doba přípravy: 40 min. 0 názorů

Žádná fotografie není k dispozici
Buďte první a přidejte fotografii

Drůbeží maso Doba přípravy: 40 min. 0 názorů

Suroviny 2 porce

2 ks kuřecích prsou
olivový olej
2 větší cibule
sůl
mletý pepř
celý pepř
grilovací koření
bazalka
smetana ke šlehání
plátkový sýr

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí prsa omyjeme v tekoucí vodě a podélně rozřízneme (jako na řízky), takto připravené maso naklepeme a z obou stran osolíme, opepříme a posypeme grilovacím kořením.

  2. Připravené okořeněné maso uložíme na rozpálený olivový olej na (hlubší) pánvi a necháme prudce z obou stran zatáhnout.

  3. Když je maso z obou stran opečené, zasypeme na půl měsíčky nakrájenou cibulí, podlijeme vodou, přidáme pár kuliček celého pepře a necháme cca 10 minut dusit.

  4. Poté přilijeme smetanu, přidáme bazalku a necháme provařit. Na každý kousek masa položíme plátkový sýr a necháme rozpustit. Podáváme s brambory nebo rýží.

Komentáře k receptu Restovaná kuřecí prsa ve smetaně

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: kureci prsa na smetañe kureci prsa restovana kureci prsa na smetaně s rýží restovana kureci prsa restovane kuřeci prsa videorecept kuřecí prsa na smetaně kureci prsa na smetane a syru kuřecí prsa na vodě kachni prsa na smetaně s ryzi kuřecí prsa na na smetaně s rýží videorecept kuřecí prsa na žampionech se na smetaně kuřecí prsa na smetaně s s rýží restovaná kuřecí prsa recept kuřecí prsa na smetaně na pánvi recept na kuřecí prsa na smetaně kuřecí prsa na smetaně videorecept restovaná kuřecí prsa recepty restovat kuřecí prsa roštované kuřecí prsa kuřeci prsa restovane