Proteinové kuličky bez lepku, cukru a laktozy

Cukroví BezlepkovéNepečené Doba přípravy: 10 minut + čas dle rychlosti tvoření kuliček ;-) 1 názor

Cukroví BezlepkovéNepečené Doba přípravy: 10 minut + čas dle rychlosti tvoření kuliček ;-) 1 názor

Suroviny 26 - 30 porcí

1 hrnek mletých pistácií (možno i mandle)
1 hrnek strouhaného kokosu
1 lžíce kakaa nebo karobu
2 - 3 lžíce medu
2 lžíce mleté kustovnice na zdobení

Postup přípravy receptu

  1. Všechny ingredience důkladně smícháme, prohněteme. Jestli budete mít stejný styl jako já, budete krapet upatlaní. Vytvarujeme kuličky, tyčinky... dle libosti a vašich představ.

  2. A každopádně nakonec obalíme v rozmixované kustovnici. Tu je třeba během obalování občas promíchat, protože se sama lepí a tvoří hrudky.
    Směs jsem jednou také použila jako základ na raw dort.

Poznámka od kuchařky

Protein, žádný cukr, lepek ani laktóza... Že by mlsání bez výčitek...? Pokud toho nezmlsáme kilo na posezení, tak určitě ;-)

Komentáře k receptu Proteinové kuličky bez lepku, cukru a laktozy

  • Eva Eva(neregistrovaná)

    Nějak nevidím ten protein...Nevypadl Vám ze seznamu surovin? Jinak kuličky vypadají skvěle. :yes: Mám inspiraci na Vánoce.<3

    Odpovědět

Tématické fráze: kuličky bez cukru protein bez cukru recepty bez lepku a laktozy kuličky z proteinové tyčinky proteinové tyčinky bez cukru recept recept na proteinove nepecene kulicky proteinová tyčinka recept protejnové cukroví proteiny bez lepku a mléka proteinové kokosové kuličky kuličky z kustovnice cukroví bez lepku,cukru a laktozy proteinové tyčinky bez medu recept protejnové kuličky recept protejnové tyčinka bez cukru kokosové kuličky bez laktózy protejnove kulicky proteinové kuličky kokosem proteinová tyčinka bez cukru recept na protejnové tyčinky bez curku