Jasmínová rýže s kuřecím masem a brokolicí

Suroviny 2 porce

120 g jasmínové rýže
200 g brokolice - uvařené
2 kuřecí prsa
sůl
pepř
chilli
kari koření
sušený česnek
sojova omáčka

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí maso omyjeme a pokrájíme na kousky velikosti sousta. Vložíme ho do hrnce, přidáme kořeni dle chuti a zalijeme trochou vody, aby bylo maso potopené. Maso vaříme do měkka, následně vodu slijeme.

  2. Rýži zalijeme dvojnásobým množstvím vody, osolíme a vaříme ji do měkka. Během vaření případně doléváme vodu dle potřeby.

  3. Až bude rýže hotová, přidáme ji ke kuřecímu masu spolu s uvařenou brokolicí, kterou jsme si pokrájeli na menší kousky.
    Rýži dochutime dle potřeby a přidáme trochu sójové omáčky.

Komentáře k receptu Jasmínová rýže s kuřecím masem a brokolicí

Tématické fráze: kureci maso s jasminovou ryzi kureci prsa s brokolici a ryzi ryze s kari a brakolici a kurecim.masem maso s brokolicí a rýží kureci brokolice ryze rýže s kuřecím a brokolicí rýže s maso s brokolicí maso s jasminovou ryzi rýže s masem a brokolice kuřecí maso s rýží kuřecí s rýží a brokolicí ryze s masem a brokolici ryze s brokolici akurecim masem kuřecí s rýží a brokolicí jasmínová rýže recept recept na ryzi s brokolici a masem rýže,kuřecí maso a brokolice rizoto s kuřecím masem a brokolicí ryze s brikolici a kuřecím masem maso ryze brokolice