Nenáročná rychlá zeleninová polévka

Polévky Doba přípravy: 20 minut 6 názorů

Polévky Doba přípravy: 20 minut 6 názorů

Suroviny 3 litry

4 rajčátka
2 zelené papriky
1 zmrazená zelenina pod svíčkovou
5 žampionů
1 hovězí bujón nebo tekutá Vegeta
2 jarní cibulky celé
1/2 hrnku dětské krupičky
2 vejce
1 lžíce hrubé mouky
2 lžíce másla
1/2 lžičky kari koření

Postup přípravy receptu

  1. Na masle si zpenime nakrajenou jarni cibulku a na ni podusime zampiony, pak pridame dusit na chvilinku i rajcatka s paprikami, nakrajene na prouzky a nakonec pak vmichame zmrazenou zeleninu pod svickovou a michame.

  2. Kdyz je vse jiz orestovano, pridame detskou krupicku a vse promichame, aby se nechytilo a pak zalijeme vlaznou vodoua varime.

  3. Ke konci do polevky zamichame vejce s moukou za staleho slehani a vlozime bujon, nebo vegetu, nakrajenou nat z cibulky a pridame kari koreni. Polevka ma krasnou barvu, neni nutne davat vegetu, jsou - li deti, muze se okorenit i jinymi bylinkami.

Komentáře k receptu Nenáročná rychlá zeleninová polévka

Tématické fráze: zeleninová polévka polévky recepty polevka co dum dal rychlá polévka polevka ze zmrazene zeleniny rychlé polévky zeleninová polévka recept zeleninové polévky polévka zeleninová rychla polévka co dum dal zeleninová polévka ze zmrazené zeleniny polevky co dum dal recept na zeleninovou polévku recepty na polevky recepty polévky polévka ze zmrazene a zeleniny polevka zmrazene zeleniny polévka se zmrazené zeleniny polévka co dům dal recept co dům dal polévka