Okatý lančmít

Postup přípravy receptu

 1. Vyklopíme konzervu lančmítu, nakrájíme na max. 1 cm tlustá kolečka. V každém třeba skleničkou vykrojíme uprostřed kolečko a to větší dáme opéct na pánvičku.

 2. Po otočení rozklepneme do vykrojeného "oka" vajíčko a dosmažíme. Podáváme s brambory nebo chlebem se zeleninovou oblohou.

Komentáře k receptu Okatý lančmít

 • kaja kaja(neregistrovaná)

  ...jako dítě jsme opečený lanšmít jedli hodně často.Bylo to dobré a rychlé jídlo.Dnešní výrobky jen lanšmít napodobují.Neurčitelná hmota,podobná masu,kterou nelze ani opéct.O chuti ani nemluvě.
  Smutná doba;-(

  Odpovědět

 • Luboš Bláha Luboš Bláha(neregistrovaná)

  Dobrý den , mohl by mi tu někdo poslat odkaz jak vyrobit domácí lančmít ? Děkuji

  Odpovědět

 • jarda Kadic jarda Kadic

  Jana:Jeden z nejlepších lančmítu je lančmít, vyrobený v Hostomicich u Teplic.Je zde čínská firma, která ho zde vyrábí.Dělá několik druhů, nejlepší je ten v černé konzervě.(také je nejdražší) Dá se sehnat např. v Albertu.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jaaja, vítej mezi náma, vidím, že přihlášení dopadlo ok;-):-K

  Odpovědět

 • Jana Pá Jana Pá

  Jaaja:yes::yes::-K, určitě přihláška dopadne dobře:yes:, už se těším na novou receptovou "tvářičku";-):-D

  Odpovědět

 • Jaaja Jaaja

  Jsem se přihlásila .. tak uvidím jak se tu objevím :-O

  Odpovědět

 • Jana Pá Jana Pá

  Jani -neregistr. (zkuste se přihlásit:-!):yes:, zase jeden z dobrých nápadů, ale je fakt, že ten dobrý lančmít najdeme asi až v EU:-D:-D:-K

  Odpovědět

 • Jana Jana(neregistrovaná)

  Dělávám podobně, jen vnitřní kolečka rozmačkám vidličkou s vajíčkem, pepřem, cibulkou, nebo česnekem, pórkem ... dle chuti, větší kolečka namažu hořčicí a dám na sebe 2, pak naplním směsí a dám péct do trouby na pečící papír a na závěr hustě zasypu strouhaným sýrem. Zdobím kečupem a zeleninkou. Jen mi jaksi už nejde vychytat dobrý lančmít.

  Odpovědět

 • Jana Pá Jana Pá

  Také jsem dříve dělávala;-), ale dnes už konzervám moc nevěřím:-O, ale recept Amiro vypadá dobře:-p, takže posílám bodíka:yes:, nevím, proč, ale zde není moc komentářů, ale u dalšího stejného je více -diskuze, asi zapadl "věkem:-O):-D:-K

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  No, prosím, hledala jsem Kyklopa a on je tady okatý lanšmít:-)):yes:

  Odpovědět

 • alus.s alus.s

  v dětsví byl opečený nebo obalený lanšmít klasika ale takhle s vejcem jsem ho měla poprvé :-D - jednoduché dobré :yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: domácí lanšmít domácí lanšmít recept domácí lanšmít recepty výroba domácího lanšmítu recept na domaci lansmit jak vyrobit domácí lanšmít domaci lancmit domácí lančmít výroba lanschmit domácí lanšmíd lanšmít v těstíčku domácí výroba lanšmitu opečený lanšmít výroba domácího lančmítu lunsmit lančmit vyroba lančmítu domaci lanschmit recept králíčí lanšmít lančmit recept