Kotlety na smetaně :-)

Vepřové maso Doba přípravy: 20minut 1 názor

Vepřové maso Doba přípravy: 20minut 1 názor

Suroviny

brambory
kotlety nebo vepřové řízky
2 smetany
sůl
Podravka
olej

Postup přípravy receptu

  1. Menší pekáček vymažeme olejem a vyskládáme oloupanými bramborami, nakrájenými na kolečka, posypeme podravkou a vyskládáme znova brambory a znova podravku a tak to opakujeme až tak do půlky pekáče, na brambory vyskladám malinko naklepané kotlety opepřené a osolené. Zakryju je vrstvou brambor a posypu podravkou.

  2. Dám to trouby na 40 minut.

  3. Až malinko změknou, zaliju je smetanou a nechám péct dokud nebudou měkké a nebude v nich nasátá smetana.

Komentáře k receptu Kotlety na smetaně :-)

  • spagetka spagetka

    V žádném případě to snad nepatří do bramborových jídel, zvlášť když v názvu jsou na prvním místě kotlety, ale hlavně autora žádám, aby si po sobě recept přečetl, než ho nechá uveřejnit, interpunkci používá, takže by měl důsledně ji používat. Navíc chybí množství brambor, kotlet, orientační teplota trouby.
    Kategorii a hrubky jsem opravila, aby to bylo čitelné.

    Odpovědět

Tématické fráze: kotlety na smetane kotlety na šlehačce videorecept kotleta recept top recepty kotleta recept kotlety recept kotleta recepty kotleta na smetaně kotleta na smetaně kotlety ve na smetaně kotlety na smetaně recept kotlety na smetaně a brambory kotlety péct smetana kotleta pečená na smetaně kotlety na smetaně s brambory recept kotleta kotlety na smetaně s brambory videorecept vepřová kotleta na smetaně a na houbách kotlet se smetaně kotlety na smetaně videorecept kotleta na smetaně na brambory