Kotlety na smetaně :-)

misagl Kuchařka: misagl

Doba přípravy: 20minut Vepřové maso 1 názor

Suroviny

brambory
kotlety nebo vepřové řízky
2 smetany
sůl
Podravka
olej
Recept si zatím oblíbil 1 kuchař

Postup přípravy receptu

  1. Menší pekáček vymažeme olejem a vyskládáme oloupanými bramborami, nakrájenými na kolečka, posypeme podravkou a vyskládáme znova brambory a znova podravku a tak to opakujeme až tak do půlky pekáče, na brambory vyskladám malinko naklepané kotlety opepřené a osolené. Zakryju je vrstvou brambor a posypu podravkou.

  2. Dám to trouby na 40 minut.

  3. Až malinko změknou, zaliju je smetanou a nechám péct dokud nebudou měkké a nebude v nich nasátá smetana.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 376 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Kotlety na smetaně :-)

  • spagetka spagetka

    V žádném případě to snad nepatří do bramborových jídel, zvlášť když v názvu jsou na prvním místě kotlety, ale hlavně autora žádám, aby si po sobě recept přečetl, než ho nechá uveřejnit, interpunkci používá, takže by měl důsledně ji používat. Navíc chybí množství brambor, kotlet, orientační teplota trouby.
    Kategorii a hrubky jsem opravila, aby to bylo čitelné.

    Odpovědět

Tématické fráze: kotlety na smetane kotleta recept kotleta recepty kotleta na smetaně kotleta na smetaně kotlety na smetaně a brambory kotlety péct smetana kotlet se smetaně kotlety na smetaně videorecept kotleta na smetaně na brambory top recepty vepřové kotlety na na smetaně kotlety recept recept s kotlety kotlety na smetaně recept brambory kotleta smetana kotleta z brambory na smetane kbrambory smetana kotlety kotlety s bramborami na smetane kotlety na smetaně s bramborem pečene kotletky se smetanou

Zapomněl/a jsem heslo