Kuřecí smetanové nudličky s cibulkou

Drůbeží maso Doba přípravy: 1 den + 25 minut 3 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 1 den + 25 minut 3 názory

Suroviny 2 porce

1 kuřecí prso
1/2 kostky slepičího bujónu
3 lžíce slunečnicového oleje
1 sušená chilli paprička
1 svazek jarní cibulky
200 g smetany 30%
1/2 lžičky škrobu
sůl
150 g těstovin

Postup přípravy receptu

  1. Prso nakrájíme na nudličky a promícháme s rozdrobeným bujónem, olejem a sušenou chilli papričkou rozdrcenou na větší kousky. V uzavřené nádobě v chladu necháme odležet do druhého dne.

  2. Cibulku očistíme a nakrájíme na kolečka, bílou a zelenou část ponecháme zvlášť. Do rozehřáté pánve vyklopíme naložené maso a restujeme, dokud nezbělá.

  3. Vyjmeme chilli (nemusíme), přidáme nakrájenou bílou část cibulky a restujeme, dokud maso nezačne trochu červenat. Poté zalijeme smetanou, ve které jsme rozmíchali škrob.

  4. Krátce povaříme, odstavíme a vmícháme uvařené těstoviny.

  5. Na talířích porce bohatě posypeme nakrájenou cibulkou - zelená část.

Komentáře k receptu Kuřecí smetanové nudličky s cibulkou

Tématické fráze: kuřecí nudličky kuřecí nudličky na smetaně smetanová omáčka s jarní cibulkou kuřecí nudličky se smetanou kuřecí s jarní cibulkou kuřecí nudličky recept naložené kuřecí nudličky kuřeci nudličky ve smetaně kuřecí maso jarní cibulka kuřecí nudličky naložené kureci se smetanou a cibuli kureci nudlicky na smetane s testovinami kuřecí nudlicky s jarni cibulí kuřecí nudličky na jarni cibulce a smetanou jarní kuřecí nudličky kuřecí červená cibule smetana top recepty kuřecí nudličky na smetaně smetanove kureci kuřecí nudličky na jarní cibule kuřecí nudličky na smetaně videorecept